Selita Ebanks bije jak Naomi Campbell?

Jedna z najlepszych top modelek, Selita Ebanks, może spodziewać się, że zostanie pozwana przez koleżanką, którą podobno dotkliwie pobiła. Duże kłopoty, który grożą modelce są efektem nie czego innego jak... zazdrości o mężczyznę!

Selita Ebanks

Ciemnoskóra piękność już niedługo może ponieść poważne konsekwencje swojej zazdrości! Selita Ebanks została bowiem oskarżona przez inną modelkę o pobicie, czego efektem miał być podobno złamany nos. Co tak zezłościło Selitę Ebanks? Liza Izarry miała pocałować chłopaka Ebanks na jej oczach, co, najwyrazniej, doprowadziło do rękoczynów. Każda z nas wie doskonale do czego doprowadzić może zazdrość o ukochanego, jednak ''w gorącej wodzie kąpana'' Selita Ebanks chyba nie do końca przemyślała swoją decyzję.  Modelka, która jest też projektantką strojów kąpielowych/ stałą bywalczynią okładek magazynów dla Panów/ byłą dziewczyną Kanye Westa (wystąpiła również w wyreżyserowanym przez rapera teledysku ''Runaway''), a także Aniołkiem Victoria's Secret postawiła swoją karierę na ostrzu noża. Jej dziecinne zachowanie do złudzenia przypomina ataki furii w które wpadała niegdyś Naomi Campbell. Może u niektórych modelek stresująca praca wywołuje niekontrolowane ataki agresji...

Nieważne jak bardzo żałowałaby swojego zachowania Selita Ebanks, nic już nie da się zrobić. Nie wystąpiła w tegorocznym pokazie Victoria's Secret, mimo, że robiła to od lat. Po czym postanowiła oficjalnie zrezygnować z funkcji ''Aniołka'', twierdząc, że nic więcej już ją nie czeka. Wiele koleżanek odwróciło się od niej, nie mówiąc już, że popadła w niełaskę u samej Anny Wintour. Czasami lepiej trzymać nerwy na wodzy, albo po prostu przeprosić.

Selita Ebanks

Selita Ebanks (pierwsza z lewej) jeszcze jako Aniołek Victoria's Secret

Selita Ebanks

Selita razem z Alessandrą Ambroso i Izabel Goulart

Selita Ebanks

Modelka pojawia się również regularnie w rankingach na najlepiej ubraną gwiazdę

Może nie zobaczymy już Selity Ebanks w pokazach Victoria's Secret, jednak nic straconego! Inne Aniołki spisują się wyśmienicie. ZOBACZ kto założył sławny Fantasy Bra na tegorocznym pokazie VS!

gl.jpg

Foto: FameFlynet.com

Zródło: MilionKobiet.plDodał(a): Natalia Kovacs , Czwartek 29.11.2012 (aktualizacja: 2012-11-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×