Shakira z ciążowym brzuszkiem wspiera Unicef!

Co powiecie na taki sposób wsparcia innych? Nam się bardzo podoba.

Shakira


Shakira słynie z tego, że jest wiecznie uśmiechniętą, ciepłą i pozytywnie nastawioną do świata osobą. Wiele osób podkreśla także fakt, że niezwykle uroczy jest również jej synek. Wokalistka niedługo urodzi już drugie dziecko i obecnie eksponuje już całkiem spory ciążowy brzuszek.

Nie zapomina jednak o innych. Shakira razem ze swoim partnerem, Gerardem Pique oraz synem Milanem zapozowali do sesji, z której dochód zostanie przekazany na rzecz organizacji Unicef. Pierwsze zdjęcia możemy oglądać na Instagramie gwiazdy. Jedno z nich opisała w taki właśnie sposób:

Teraz, gdy wkrótce powitamy nasze drugie dziecko, chcemy pomóc innym dzieciom na całym świecie oraz pomóc w znalezieniu długofalowych rozwiązań dla dzieci żyjących w skrajnym ubóstwie, które potrzebują wsparcia, by przeżyć.

Shakira z rodziną bierze udział także w baby shower, na którym to zaproszeni nie będą dawać prezentów, lecz zamiast tego wpłacą pieniądze na konto Unicef.

Pewnie sami przyznacie, że to piękny gest, a po samej Shakirze widać, że ciąża jej służy, jednak już nie możemy się doczekać rozwiązania.
Shakira

ShakiraZobaczcie także:Źródło:MilionKobiet.pl/ Instagram
Foto: Instagram
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 20.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×