Siedem praw miłości - nowa, pasjonująca książka dla fanów Chapmana

Zobacz, dlaczego warto mieć tę pozycję w swojej biblioteczce!

sieemprawmiloscimainballoons.jpg

„Siedem praw miłości” Dave’a Willisa to książka, która przekonuje, że pielęgnowanie i utrwalanie związku wcale nie jest trudne! Amerykański autor, człowiek, który od wielu lat pomaga ludziom, trwającym w związkach, w pasjonujący sposób rozwija propozycję 5 języków miłości, proponowaną przez innego, uznanego już w Polsce autora - Gary’ego Chapmana.

Willis w najnowszej książce przekonuje, że trwały związek zamyka się w zrozumieniu i wprowadzaniu w życie kilku prostych zasad, którymi rządzi się miłość. Poświęcenie dla drugiej osoby, szczerość, brak lęku - to tylko kilka propozycji, jakie przedstawia autor. W książce „Siedem praw miłości” przekonuje on, że realizacja tych praw wymaga zaangażowania i nieustannych starań, by nie stracić z oczu tego co najważniejsze - najpiękniejszego uczucia, jakie zna człowiek. 


Dave Willis, podsuwając swoje pomysły na wdrożenie w życie siedmiu praw miłości, operuje również na bardzo prostych przykładach z życia swojego i swoich bliskich. Te konkretne, życiowe sytuacje wzruszają, ale także bawią - to bowiem kwintesencja każdego związku.


Willis jest uznawany za jednego z najlepszych autorów książek o związkach i relacjach między dwojgiem ludzi. Rozwija myśl słynnego Gary’ego Chapmana, twórcy szalenie popularnej metody „5 języków miłości”. Proponuje proste, choć wymagające, sposoby na pogłębienie uczucia i uczynienie związku trwałym.

03 siedem praw miłosci OKLADK500700.jpg

Dave Willis, Siedem praw miłości, Wydawnictwo Esprit, 2017

zdjęcia, źródło: materiały prasowe, iStock  Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Środa 18.01.2017 (aktualizacja: 2017-01-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×