'Siła w Nas' czyli Kobieca moc z Wami!

12 czerwca miał premierę nowy singiel Edith. Tak wiele rzeczy możemy sobie dać... Jeśli odnajdziemy to, co najlepsze w nas' śpiewa artystka w utworze 'Siła w nas'. Dowiedzcie się więcej o tej młodej, intrygującej piosenkarce!

Edyta Kusior Edith

 Muzyczny misz masz - tak można określić styl Edyty Kusior, występującej pod pseudonimem Edith. Muzyka klubowa i echa afro przeplatają się u niej z wokalem z stylu div pop, a lekko musicalowa wokalna aranżacja z elementami współczesnego techno. Muzyka to największa pasja Edyty. Śpiewa od dziecka. Związana była z Teatrem Muzycznym Roma, była laureatką konkursów poezji śpiewanej, w 2011 wystąpiła na gali Totus, organizowanej przez TVP 2, gdzie zaśpiewała przebój Foreigner, wykonywany także przez Mariah Carey - "I Want to Know What Love Is". Występowała na gali Miss Warszawy. Liryczna, taneczna, drapieżna, refleksyjna - taka jest muzyka Edith.

Edyta Kusior

Edith


'Siła w nas' to drugi singiel Edyty. Tematem utworu jest miłość, siła i nadzieja 'pomimo wszystko'. Produkcją utworu zajął się Olo Mothashipp, ktory na codzień pracuje z takimi artystami, jak Marika & Spokoarmia i TaLLib. 'Siła w nas' ma szansę stać się hitem tego lata! Wokalistka ma w sobie tę kobiecą moc... Obecnie trwają prace nad teledyskiem do utworu.

Edyta Kusior

 Edith

Źródło: Mat. prasowe

Przeczytaj również:
Billy Bragg & Wilco - Mermaid Avenue
2 Cellos w Polsce!
I am an Elvis Fan


Dodał(a): NW , Piątek 22.06.2012 (aktualizacja: 2012-11-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×