Siostra Cristina nagrała pierwszy teledysk

Zapewne wiele Was z ogromnym rozbawieniem i zaciekawieniem oglądało jej poczynania we włoskim wydaniu programu "The voice of Italy", który nota bene wygrała. Zobaczcie, jak wygląda jej pierwszy teledysk!

Siostra Cristina pokazała pierwszy teledysk

Siostra Cristina nagrała pierwszy teledysk


Młodziutka, bo mająca zaledwie 26. lat zakonnica była największym zaskoczeniem na przesłuchaniach w ciemno w programie "The voice of Italy". Kolejne etapy również nie były dla niej problemem i tak stała się zwyciężczynią tej produkcji. Na co dzień jest pełną życia urszulanką, lecz jak widać, teraz przyszedł czas również na karierę wokalną.

Już 11 listopada na rynku pojawi się jej pierwsza płyta, na której znajdziemy 10 coverów i 2 zupełnie nowe piosenki. Oprócz Cristiny, na krążku usłyszmy również m.in Tima Pierce'a, Lisę Liu, a odpowiedzialny za produkcję był Elvezio Fortunato.

Zapowiedzią płyty jest teledysk do dobrze nam znanego przeboju Madonny - "Like a Virgin", który został nakręcony w Wenecji. Nie da się ukryć, że jest to dość kontrowersyjny wybór, ponieważ powszechnie wiadomo, że Madonna nie należy do osób religijnych. Jednak Siostra uważa, że dla niej ta piosenka jest jak "dotyk Boga". Jak sama o niej mówi: Wyboru piosenki dokonałam sama, nie chcąc prowokować czy wywoływać skandalu. Kiedy czyta się jej tekst nie ulegając żadnym wcześniejszym wpływom, odkrywa się, że to piosenka o tym, że miłość jest zdolna odmienić ludzi, wyzwolić ich z ich przeszłości.

Zobaczcie, jak niesamowite wrażenie Siostra Cristina zrobiła w czasie przesłuchań w ciemno TUTAJObejrzyjcie przebój "Like A Virgin" w interpretacji Siostry Cristiny. My już nie możemy się doczekać całej płyty, a Wy?Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: YouTube


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 21.10.2014 (aktualizacja: 2014-10-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Niezwykła Osoba, Super :)
Dodano: 2014-10-21 13:26:23 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×