Siostry Hadid znowu razem na wybiegu Victoria's Secret

Poznaj szczegóły!

sistershadidupiphotostwo409050.jpg

Od kilku dni w Internecie krążą bardziej lub mniej oficjalne informacje na temat tego, które modelki pojawią się na tegorocznym pokazie bielizny marki Victoria's Secret. Do tej pory spekulowano, czy podczas zimowego show zobaczymy gorące nazwiska ostatnich sezonów w modzie: siostry Hadid i Kendall Jenner.

Dziś już oficjalnie wiadomo, że zarówno Bella, która debiutowała na wybiegu VS, jak i Gigi, która przy pokazach marki pracowała już dwukrotnie, uświetnią w tym roku wydarzenie swoją obecnością, pojawiając się zarówno na różowym dywanie i wybiegu. Obie siostry pochwaliły się już oficjalnie na swoich kontach na Instagramie, że i tym razem zostały zaproszone do udziału w przedsięwzięciu. Gigi Hadid udostępniła powyższego gifa i napisała:

Zawsze i na zawsze - to spełnienie marzeń być zaproszoną do ponownej współpracy przy pokazie Victoria's Secret!

Bella z kolei dodała super seksowne zdjęcie (które publikujemy poniżej) i napisała: Jestem taka podekscytowana! Dziękuję (...) Młodsza siostra Hadid podkreśliła też swoją pokorę i oznajmiła, że czuje się wielce wyróżniona, że może znów wziąć udział w przedsięwzięciu. 


Co z Kendall Jenner? Tego jeszcze nie wiadomo, gdyż w jej sprawie nie pojawiły się żadne oficjalne informacje. Nieoficjalnie krążą natomiast plotki o  rzekomym konflikcie między Kendall a Gigi, które, choć do tej pory były wielkimi przyjaciółkami, miały pokłócić się o... Zayna Malika - partnera Hadid, który podobno miał wpaść w oko Jennerce. Zobacz: Co Kendall Jenner zrobiła swojej przyjaciółce, Gigi Hadid?

Ile w tym prawdy? Tego nie wiadomo. Na ten moment pozostaje nam tylko czekać na oficjalne oświadczenie Kendall w sprawie pokazu. 

Zobacz też:

zdjęcia: Starstock, Instagram  Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Wtorek 29.08.2017 (aktualizacja: 2017-08-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
I ja się nie dziwię modelkom z tych pokazów że są wkurzone na celebrytki. Tam nie ma normalnego zdrowego odchudzania na iqgreen, tylko żarcie waty żeby schudnąć i dobrze wyglądać do pokazu. a przyłażą takie z ulicy po sławnych mamusiach i mają wszystko na tacy.
Dodano: 2017-09-01 11:25:18 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×