Skillet niebawem zagra w Klubie Stodoła

Jeżeli należycie do fanów mocnego grania, to nazwa tej grupy na pewno nie brzmi Wam obco. Już niedługo będziecie mieli okazję na żywo posłuchać zespołu Skillet - zobaczcie gdzie i kiedy!

Skillet niebawem zagra w Klubie Stodoła

Skillet niebawem zagra w Klubie Stodoła


Grupa amerykańskich muzyków w składzie: John Cooper (główny wokal/bas), Korey Cooper (gitara/klawisze), Jen Ledger (perkusja/wokal wspierający) i Seth Morrison (gitara prowadząca) już 28 października po raz kolejny wystąpi w Polsce. Poprzednie ich dwa koncerty w naszym kraju zostały bardzo entuzjastycznie przyjęte i na pewno tym razem również nie może na nich zabraknąć prawdziwych fanów zespołu.

Pierwszym albumem grupy Skillet był "Awake", dzięki któremu odnieśli sukces, lecz przy tworzeniu kolejnego - "Rise" - nie poszli na łatwiznę i nie powielili stylu, a do swojej muzyki postanowili dołączyć również instrumenty akustyczne, m.in. akordeon, cymbały, harfy. Jak mówi sam wokalista: "Rise" opowiada historię typowego amerykańskiego nastolatka, wchodzącego w dorosłe życie i borykającego się z globalnymi problemami. Zatem jest to w zasadzie historia o podnoszeniu się z uciemiężonego życia, podnoszeniu się z miejsca, w którym czujesz się jak nieudacznik, podnoszeniu się, aby czuć się komfortowo i walczyć o to, w co wierzysz.

Cooper podkreśla również, że "Rise" jest krążkiem, na którym teksty piosenek są w formie "my", a nie "ja", przez co nie opowiadają o odczuciach tylko jednej osoby, lecz wszystkich. Cały album jest również, jak nazwa wskazuje, okrzykiem bojowym.

Już 28. października będziecie mieli okazję po raz kolejny posłuchać tego zespołu na żywo! Koncert odbędzie się w klubie Stodoła. Bilety w cenie 66 zł możecie nabyć na stronie www.LiveNation.pl i www.stodola.pl.

Posłuchajcie tytułowego utworu z ostatniej płyty zespołu:Źródło: MilionKobiet.pl/ Mat. prasowe
Foto: Mat. prasowe/ YouTubeDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 18.09.2014 (aktualizacja: 2014-09-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×