Skoczyła ze spadochronem w urodziny... 100!

Niejednemu nastolatkowi brakuje takiego wigoru, jaki ma ta stuletnia kobieta.

Skoczyła ze spadochronem w urodziny


Mowa o niezwykłej staruszce pochodzącej z Kapsztadu. Georginia Harwood postanowiła, że w ramach swojego prezentu na setne urodziny - skoczy ze spadochronem. Warto zaznaczyć, że nie robiła tego po raz pierwszy, a już trzeci!

Pierwszy skok wykonała w wieku 92. lat. Ostatni jej wyczyn, który miał miejsce w połowie marca, obserwowała jej rodzina z Australii i Wielkiej Brytanii. Oczywiście wszystko odbywało się pod okiem instruktora.

Co ważne, pomimo tego, że Georginia ma 100 lat, nie planuje spokojnie zasiąść w fotelu z robótkami ręcznymi, tylko planuje kolejne przygody związane oczywiście ze sportami ekstremalnymi. Tym razem chciałaby nurkować w klatce z rekinami.

Skąd tyle wigoru u tak leciwej kobiety? Jak sama mówi, na początku bała się, że skok ze spadochronem może się nie udać, ale mimo wszystko postanowiła spróbować zrealizować swoje marzenie. Na co dzień jest niezwykle pogodna i to właśnie stanowi sekret jej długowieczności. W życiu kieruje się zasadą: "Zrób to teraz! Niezależnie od okoliczności - nie przesuwaj na jutro."

Zatem nie bójmy się spełniać swoje marzenia i pozytywnie patrzmy na świat!
Zobaczcie nagranie z niezwykłego skoku stulatki!

Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: YouTubeDodał(a): Anka P. , Wtorek 17.03.2015 (aktualizacja: 2015-03-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Wow chciałabym mieć taką babcię. Ja mam 25 lat i jedynie z takich powietrznych atrakcji byłam w wielkopolsce w aerotunelu.. Ze spadochronem bym się bała skoczyć, więc wielkie brawa dla tej pani
Dodano: 2017-11-02 10:22:25 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×