Słynna "Mellomania" po raz pierwszy w Polsce

Legendarna seria, która doczekała się dziewiętnastu części i setek tysięcy sprzedanych egzemplarzy na całym świecie. W tym roku po raz pierwszy na polskim rynku w jubileuszowej, dwudziestej odsłonie przygotowanej ekskluzywnie przez Pedro Del Mara.

Pod pseudonimem Pedro Del Mar ukrywa się niemiecki DJ i producent Patrick Shah, brat słynnego już Rogera Shaha, znanego szerszej publiczności jako Sunlounger. Roger rozpoczął karierę solową, zakładając label Magic Island Records, natomiast Patrick powołał do życia markę, która obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych brandów na scenie klubowej.Słynna Mellomania po raz pierwszy w Polsce

Mellomania to przede wszystkim audycja radiowa zrzeszająca miliony słuchaczy wielbiących klimatyczne produkcje z repertuaru Balearic Trance. Mellomania to również cykl niezwykle popularnych imprez organizowanych w najdalszych zakątkach świata. W końcu to także bestsellerowa seria kompilacji, która doczekała się wielu nagród i aż dziewiętnastu odsłon!

Wydawnictwo "Mellomania Step 20" to dwie płyty zawierające łącznie 38 utworów połączonych w unikalny miks przygotowany przez Pedro Del Mara. Niesamowity klimat i energia, dzięki której odprężysz się i zregenerujesz siły po trudach codzienności.

Jeżeli szukasz klubowego brzmienia z nutą wakacyjnej bryzy to ten album jest właśnie dla Ciebie!

Źródło: Mat. prasowe

Dodał(a): Redakcja , Poniedziałek 09.05.2011 (aktualizacja: 2011-07-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×