Stefano Terrazzino poprowadzi "Salon sukien ślubnych"

Ślub to wyjątkowy dzień, w którym chcemy wyglądać najpiękniej na świecie. Dlatego też tak ważny jest wybór sukni ślubnej, który nie należy do najprostszych. Miliony widzek TLC śledzi, jak Randy Fenoli pomaga kobietom wybrać kreację panny młodej. Przyszedł czas na polską edycję tego programu. Poprowadzi ją Stefano Terrazzino. Mamy dla was szczegóły tej produkcji.

Stefano Terrazzino poprowadzi "Salon sukien ślubnych"

Klasyczna, a może nietypowa? Skromna czy "z pazurem"? Oszałamiająca przy pierwszym wrażeniu, a może jednak wygodna? Jaka powinna być ta jedyna i wymarzona suknia ślubna? Proces dokonywania tych wyborów i to przyszłym pannom młodym w Polsce już jesienią będziemy mogli oglądać na antenie telewizji TLC.

Prowadzącym polską edycję programu "Say yes to the dress" będzie Stefano Terrazzino. Człowiek o wielu twarzach, talentach i prawdziwej osobowości telewizyjnej. Szerszej publiczności znany, jako tancerz z "Tańca z Gwiazdami". W programie "Salon sukien ślubnych" zobaczymy go jednak w zupełnie nowej roli. Mało kto bowiem wie, że Stefano Terrazzino ukończył krawiectwo teatralne i co za tym idzie, ma niezwykły zmysł do projektowania i szycia… W programie TLC Stefano zmierzy się z teorią, że "o gustach się nie dyskutuje" i na własnej skórze przekona się, że "kobieta zmienną jest".

Polki to piękne i temperamentne kobiety, które doskonale wiedzą czego chcą i jak chcą wyglądać w tym wyjątkowym dniu. Cieszę się, że mam okazję doradzać im w wyborze ich wymarzonej sukni ślubnej. Jestem świadomy tego, jak wielka jest to odpowiedzialność. Dlatego staram się zrobić wszystko, żeby każda z przyszłych panien młodych czuła się przy mnie komfortowo i wyjątkowo" - komentuje swój udział w programie, Stefano Terrazzino.

W każdym z odcinków programu "Salon sukien ślubnych" zobaczymy kobiety, które staną przed wyborem swojej wymarzonej sukni ślubnej. Zdjęcia do programu są realizowane w specjalnie zaadaptowanym do potrzeb produkcji salonie sukien ślubnych. Oprócz prowadzącego, przyszłym pannom młodym w podjęciu decyzji pomagają również ekspertki - konsultantki ślubne.

Już nie możemy się doczekać, a wy?
Stefano Terrazzino poprowadzi "Salon sukien ślubnych"


Zobaczcie także:Źródło:MilionKobiet.pl/ TLC
Foto: TLCDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 27.05.2015 (aktualizacja: 2015-05-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×