Stylowy makijaż oczu

Wszystko, co powinnaś wiedzieć o stworzeniu doskonałego makijażu oczu. Próby znalezienia najlepszego sposobu na zaakcentowanie i upiększenie oczu mogą być nerwowym doświadczeniem dla kobiety w każdym wieku.

stylowy makijaż oczuJedna z najczęściej wybieranych przez gwiazdy makijażystek – Taylor Chang-Babaian pokazuje, jak prawidłowo wykonywać makijaż oczu. W Stylowym makijażu oczu dzieli się przydatnymi wskazówkami i technikami, dzięki którym:
- znajdziesz i zaczniesz używać kosmetyków i akcesoriów do makijażu oczu dobranych do twoich oczu, stworzysz  perfekcyjny łuk brwiowy według lekcji krok po kroku oraz naprawisz popełnione błędy,
- nauczysz się dobierać odpowiednie techniki i odcienie do różnych kształtów i kolorów oczu,
- zaczniesz kreować idealne makijaże na dzień, na wieczór, do pracy, na imprezę i na każdą inną okazję,
- dzięki instruktażowi krok po kroku poznasz tajniki perfekcyjnego makijażu smoky eyes,
- nauczysz się wykonywać makijaż odpowiedni dla kobiet w każdym wieku i dostosowany do każdej sytuacji, na przykład pasujący do okularów czy do uzyskania efektu "oka po liftingu".

Wraz z pięknymi zdjęciami i instruktażami krok po kroku Stylowy makijaż oczu zapozna cię z narzędziami niezbędnymi do wykonania idealnego makijażu, niezależnie od koloru oczu, ich kształtu, karnacji i wieku.

Taylor Chang-Babaian jest jedną z czołowych amerykańskich wizażystek. Maluje gwiazdy ekranu, pracuje przy pokazach i sesjach mody, robi makijaże dla magazynów, do reklam, teledysków, filmów i dla telewizji. Jej wskazówki na temat makijażu publikowane były w „Town & Country”, „InStyle”, „Glamour” i „Real Simple”. Pojawiała się też w różnych programach telewizyjnych: CBS Early Show, Dr. Phil, Extra i FOX News. Taylor jest reprezentowana przez prestiżową agencję Cloutier Remix; mieszka w Los Angeles.

Wydawnictwo: Galaktyka
Źródło: Mat. prasowe

Przeczytaj również:

"Samotni"

"Kobiety dyktatorów"

"Znak czterech"


Dodał(a): Agnieszka Yilmaz , Czwartek 12.04.2012 (aktualizacja: 2012-04-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
olinkaa24
na pewno ciekawa książka
Dodano: 2012-04-17 20:00:25 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×