Stylowy Maraton już w najbliższy weekend odwiedzi Łódź!

Macie już plany na weekend?

662.jpg

Stylistki HOT Moda
ponownie wyruszają w Polskę aby przez 10 weekendów, w 10 najlepszych centrach handlowych w całej Polsce przygotowywać dla chętnych indywidualną receptę na trendowy look - ubranie, makijaż i fryzury tak aby wyglądać i czuć się świetnie.

W trakcie wydarzenia stylistki wraz z fryzjerami marki Kevin Murphy oraz makijażystami przedstawią uczestniczkom najnowsze trendy. Stylowy Maraton to również konkurs i szansa na wygranie samochodu Renault Twingo Bizuu oraz sesji w magazynie HOT Moda. Autorka najlepszej stylizacji z każdego weekendu wygrywa profesjonalny zabieg fryzjerski – Olaplex.

Mechanizm Stylowego Maratonu

Wystarczy przyjść z aktualnym numerem magazynu HOT Moda do wybranej galerii handlowej w dniu, w którym odbywa się akcja. W Stylowym Maratonie można wziąć w udział na dwa sposoby. Porady stylistek HOT Moda Każdego dnia Panie, które zgłoszą się do stoiska magazynu otrzymają możliwość darmowej porady od stylistki. Ona poradzi, jaki strój jest najbardziej odpowiedni dla figury, urody i charakteru. Można skorzystać również z porad makijażystów i fryzjerów, którzy przedstawią najnowsze trendy.

Stylowy Maraton - Konkurs dla wszystkich

Krok 1: Idź na zakupy

Przyjdź do centrum handlowego w Twoim mieście z aktualnym numerem magazynu HOT Moda. Kup co najmniej jedno ubranie (akcesoria lub biżuteria nie wystarczą). Przyjdź do stoiska magazynu HOT Moda i przynieś zakupioną odzież, paragon oraz aktualny numer magazynu. Będzie to warunek potwierdzenia twojego dalszego udziału w konkursie.

Krok 2: Wystylizuj się

Wystylizuj się i do najbliższej środy (do godz. 23.59) przyślij do nas: - zdjęcie swojej stylizacji prezentującej aktualne trendy - opis, jaki trend przedstawia stylizacja - swoje dane: imię i nazwisko, adres, nr telefonu i nr PESEL Na twój e-mail czekamy pod adresem: stylowy.maraton@hotmoda.pl.

Redakcja wybiera

Stylizacje i ich opis oceniać będzie specjalne jury, w którym zasiądą m.in. redaktor naczelna oraz szefowa stylistek magazynu HOT Moda. Jury wybierze jedną zwyciężczynię każdego weekendu.

Finał Odbędzie się w grudniu w Warszawie. Zwyciężczynie każdego weekendu powalczą o I miejsce i nagrodę główną – samochód Renault Twingo Bizuu. Ich zadaniem będzie przygotowanie stylizacji na zadany temat. Jury wybierze autorkę najlepszej pracy. Nagrodą dla laureatek I, II i III miejsca będzie wspólna sesja zdjęciowa w magazynie HOT Moda, która odbędzie się w marcu 2016r. Zwyciężczynie wszystkich 10 weekendów otrzymają nagrody od partnerów akcji.

Harmonogram edycji jesień 2015:

10-11.10.2015 - Port Łódź, Łódź

17-18.10.2015 - Atrium Felicity, Lublin

07-08.11.2015 - Poznań Plaza, Poznań

14-15.11.2015 - Galeria Dominikańska, Wrocław

21-22.11.2015 - Galeria Warmińska, Olsztyn

12-13.12.2015 – Klif, Gdynia

Zobaczcie także, jak Stylowy Maraton przebiegał w ubiegłym tygodniu w Warszawie!

a.jpg

b.jpg

c.jpg

d.jpg

e.jpg

f.jpg

g.jpg


Źródło/ Foto: materiały prasowe

Dodał(a): Joanna Andrzejewska , Czwartek 08.10.2015 (aktualizacja: 2015-10-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×