Superfacet nie istnieje. No i co z tego?

Jeżeli chcecie lekkiej lektury, przy której nie raz się uśmiechniecie przywołując własne wspomnienia, to ta książka jest właśnie dla Was. Zobaczcie dlaczego!

Superfacet nie istnieje. No i co z tego?

Superfacet nie istnieje. No i co z tego?

Która z nas nie marzyła w dzieciństwie o mężczyźnie, który nosiłby ją na rękach, przygotowywał kąpiele w płatkach róż itp. itd. Potem coraz częściej, aby zwrócić uwagę tego, który nam się spodobał, lecz niekoniecznie jest nami zainteresowany, coraz częściej zastanawiamy się "co kręci facetów", aby to właśnie ten konkretny zaczął działać.

Ta książka pokazuje nam, jakich mężczyzn chciałybyśmy mieć, o jakich marzymy, a jakich ostatecznie przypada nam mieć. Konkluzją po przeczytaniu tej pozycji jest stwierdzenie: "dobrze, że są marzenia, ale całe szczęście, że są jeszcze realni faceci".

Tak naprawdę nie istnieje ani książę z bajki na białym koniu, ani księżniczka... Życie to nie bajka.

W tej książce znajdziemy opisane i sklasyfikowane rodzaje facetów, których my, prawdziwe kobiety w rzeczywistym, skomplikowanym życiu, w zagmatwanych sytuacjach spotykamy na swojej drodze. Nie da się ukryć, że jesteśmy narażone na emocjonalnych popaprańców, alergików uczulonych na stałe związki, synków mamusi, wiecznych małych chłopców i wiele innych grup. "Superfacet nie istnieje. No i co z tego?" pokazuje jakich facetów najlepiej unikać, co sygnalizuje przynależność do danego gatunku i jak tak naprawdę znaleźć tego jedynego dla siebie.

Wszystkie rady należy traktować z przymrużeniem oka, aczkolwiek system klasyfikacji może niejeden raz wywołać u Was uśmiech na twarzy, ponieważ w przeszłości przeżywając konkretne sytuacje zapewne nie odbierałyście tego tak, jak teraz wskazuje ta książka.

"Superfacet..." nadaje się nie tylko na wakacyjny, samotny wieczór - jest doskonałą alternatywą na babski wieczór!

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe/ ShutterstockDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 17.07.2014 (aktualizacja: 2014-07-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×