Susan Boyle "Someone To Watch Over Me"

Bijąca już wcześniej rekordy brytyjskiej listy muzycznej UK Top 40, fenomenalna Susan Boyle i tym razem nie zawiodła swoich wielbicieli. Wydany 7 listopada, najnowszy album Susan "Someone To Watch Over Me" jest trzecim albumem Boyle, który w tygodniu premierowym zadebiutował od razu na #1 na liście najchętniej kupowanych płyt w Wielkiej Brytanii.

Susan Boyle Someone To Watch Over MeJest to absolutny rekord! Żadna wokalistka w 65-letniej historii brytyjskiej listy sprzedaży nie osiągnęła tego, co udało się Susan w niecałe 24 miesiące.

Susan Boyle ogłosiła wydanie nowej płyty. Album "Someone To Watch Over Me" trafi na półki sklepowe już 7 listopada. Mająca na swoim koncie 14.000.000 sprzedanych płyt, w ciągu 14 miesięcy Susan stała się muzyczną sensacją, kiedy to w 2009 roku pojawiła się w brytyjskiej edycji programu ‘Mam Talent’, gdzie z miejsca oczarowała panel jury oraz miliony widzów w TV i Internecie za pośrednictwem serwisu You Tube. Nagrywany pod okiem i uchem producenta muzycznego – Stevea Maca album "Someone To Watch Over Me" postrzegany jest przez samą Susan jako jej najbardziej osobista płyta nagrana do tej pory.

Susan, mająca pełną kontrolę nad procesem selekcji piosenek, które znajdą się na krążku wybrała te, które są jej najbliższe i odzwierciedlają stan jej obecny stan ducha. Jedną z tych kompozycji jest utwór "You Have To Be There", który premierowo Susan zaprezentowała w amerykańskim wydaniu programu "Mam Talent". Piosenka napisana przez geniusza muzycznego i członka legendarnego zespołu ABBA - Björna Ulvaeusa, pochodzi z jednego z bardziej ulubionych przez Susan musicalu - "Krystyna z Duvemåli". Poprzednie dwa albumy Susan Boyle "I Dreamed A Dream"oraz "The Gift" trafiły na #1 list najlepiej sprzedających się płyt po obu stronach Atlantyku.

Źródło: Mat. prasowe

Przeczytaj również:

Kelly Clarkson "Stronger"
"True Blood Vol.3"


Dodał(a): Karolina Czaja , Wtorek 15.11.2011 (aktualizacja: 2011-11-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×