Świąteczna reklama Sainsbury’s z uroczym kotem w roli głównej

Zobaczcie kolejną reklamę, która bawi i daje do myślenia.

reklama.jpeg

Pierwsze reklamy świąteczne pojawiają się na ekranach naszych telewizorów już od 1 listopada. Nadal większość firm skupia się na zaprezentowaniu swoich produktów w bożonarodzeniowe scenerii, lecz jak widać, są też marki, które pragną przekazać coś więcej. 

Niedawno przedstawialiśmy wam reklamę domu John Lewis, która poruszała temat samotności. Teraz przyszedł czas na Sainsboury's, czyli sieć hipermarketów w Wielkiej Brytanii, która zaprezentowała swoją wersję świątecznej reklamy. 

Główną rolę zagrał Mog - kot znany z serii opowiadań Judith Kerr, lecz na tym nie koniec znanych postaci. Pojawiła się bowiem także dwukrotna zdobywczyni Oscara, Emma Thompson. 

Wróćmy jednak do Moga. To ulubieniec dzieci, w którego przygody zaczytywały się pokolenia Brytyjczyków i nie tylko. W 2002 roku autorka uśmierciła zwierzątko, lecz ku uciesze milionów, kociak wraca w reklamie Sainsbury's i w kolejnych opowiadaniach o tym, jak spędza Boże Narodzenie, które wydało wydawnictwo HarperCollins. Książka będzie do nabycia jedynie w sieci hipermarketów, a dochód z jej sprzedaży zasili konto organizacji "Save the Children". 

Ta reklama na początku bawi, ponieważ zdaje się, że oglądamy serię przypadkowych szkód, które wyrządza kot, co zapewne zna większość z was, ale zakończenie daje do myślenia. Zobaczcie same: 
Zobaczcie także: Foto: YouTube

Dodał(a): Natalia , Sobota 14.11.2015 (aktualizacja: 2015-11-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Mog byl(w tydzien sprzedany) jednym z najlepszych sprzedazy roku w sainsburys.Cala Anglia oszalala na jego punkcie
Dodano: 2015-11-27 16:05:05 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×