Sylwia Grzeszczak i Liber zostali rodzicami!

Para doczekała się pierwszego dziecka. Dzisiaj przyszła na świat ich córeczka!

Sylwia Grzeszczak i Liber zostali rodzicami!

Sylwia Grzeszczak i Liber bardzo mocno chronią swoje życie prywatne, dlatego też wzięli bardzo kameralny ślub. Potem sympatycy muzycznej pary dopatrywali się ciążowego brzuszka u gwiazdy. Przez kilka miesięcy było cicho w tym temacie, aż do sierpnia, kiedy to wokalistka oficjalnie wyznała na swoim Facebooku, że niebawem zostanie mamą. 

Zobaczcie także: Jak najszybciej uspokoić niemowlę?

Fani dzisiaj doczekali się radosnej nowiny. Sylwia ogłosiła na swoim oficjalnym koncie na Facebooku, że urodziła córeczkę!

Oto informacja od wokalistki: 05.12.15….Nasza mała Bogna przyszła na świat !!! 
Dziękujemy Wszystkim osobom z Ginekologiczno-Położniczego Klinicznego Szpitala UM w Poznaniu za troskę ,wsparcie i opiekę która była tak bardzo ważna w ostatnim czasie! 
Wszystkim tym ,którzy od samego początku kibicowali ,za kwiaty, sms-y,kartki,piękne słowa! Naszym najbliższym oraz rodzicom na których z dumą patrzymy że zostali dziadkami .. i Tobie Panie Boże za ten cenny dar jakim jest życie! Że możemy tego doświadczać..!


Mocno gratulujemy parze! 

Bez tytułu.jpg

Screen z Facebooka


Zobaczcie także: Foto: KAPiF/ Facebook

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Sobota 05.12.2015 (aktualizacja: 2015-12-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Sylwia i Marcin kochamy Was. Wasze szczęście jest dla nas fanów ważne. Nagrajcie razem tak wyjątkowo jakiś duet dla Bogny.
Dodano: 2015-12-13 14:25:36 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×