"Szybcy i wściekli 7" od dzisiaj w kinie!

Są premiery, na które czekają rzesze fanów... Jedną z nich jest właśnie ta. Od dzisiaj można oglądać w kinie już siódmą część "Szybkich i wściekłych".

szybcy i wściekli 7.jpg

"Szybcy i wściekli 7" od dzisiaj w kinie!

O tym filmie mówi się już od dłuższego czasu. Dziś w końcu fani serii "Szybcy i wściekli" mogą udać się do kina na wyczekaną premierę. 

Historia, w której główną rolę grają szybkie samochody, piękne kobiety i męska przyjaźń to już klasyk kina. Chętnych do zobaczenia już 7 części "Szybkich i wściekłych" jest naprawdę bardzo wielu.

O filmie zrobiło się bardzo głośno jeszcze w trakcie kręcenia części, która własnie weszła do kin. Stało się tak dlatego, że jeden z głównych bohaterów, Paul Walker, zginął tragicznie w wypadku samochodowym. Wszyscy związani z produkcją, a także fani dużej prędkości na ekranie długo nie mogli uwierzyć i pogodzić się z tym co się stało.

 

Siódma część "Szybkich i wściekłych" ma być w pewnym stopniu hołdem dla nieobecnego już wśród nas Paula Walkera. Producenci postanowili pożegnać w bardzo wzruszający sposób aktora, który dużą część swojej kariery poświęcił tej właśnie serii. 

Jak prezentuje się sam film? Zapewne jak w każdej części jest dużo szybkich i pięknych samochodów, kochających dużą prędkość kobiet i męska przyjaźń, która łapie za serce. Dla fanów motoryzacji film z pewnością jest jedną z pozycji "must have".

Czy film naprawdę jest dobry? Cóż, najlepiej wybrać się do kina i ocenić samemu.

szybcy i wściekli 7.jpg

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Mat. PrasoweDodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 10.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
DZIŚ PREMIERA! SZYBCY I WŚCIEKLI 7 LEKTOR PL HD! OGLĄDAJ JUŻ TERAZ! FILM DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH!
uvy3.pl/r/7Qkszybcy-i-wsciekli-7
Dodano: 2015-04-10 14:00:08 Zgłoś nadużycie