Ta kobieta chce być jak Britney Spears, ale waży 166 kg!

Stwierdzono, że ma duży potencjał i już nawet nagrała teledysk!

Ta kobieta chce być jak Britney Spears, ale waży 166 kg!

Snowflake ma 34 lata, waży 166 kg i ma 182 cm wzrostu. Na co dzień mieszka na Węgrzech i to właśnie tam ją zauważono, kiedy brała udział w castingu do węgierskiej komedii. Poradzono jej, aby nauczyła się śpiewu i podszkoliła angielski, ponieważ ma potencjał na dużą karierę. Czy gabaryty jej nie przeszkodzą?

Zobaczcie także: Otyła blogerka śmiało eksponuje swoje ciało

Jestem czymś nowym i myślę, że bycie piosenkarką o większych gabarytach pomoże mi, ponieważ w dzisiejszych czasach bardzo trudno jest się czymś wyróżnić - mówiła DailyMirror. Podobał mu się sposób w jaki się poruszam, zasugerował byśmy pozostali w kontakcie. Powiedział, że pewnego dnia mogę stać się zjawiskiem międzynarodowym - dodała Snowflake.

Zobaczcie także: Tej kobiecie odebrano dzieci, bo jest... za gruba

Jak się okazało, lekcje śpiewu i nauka angielskiego były strzałem w 10, ponieważ już podpisała kontrakt w Drastique Records. Około 3 tyg. temu pokazała swój teledysk do utworu "My Mission is You", który do tej pory obejrzało ponad 600 tys osób! Na klipie wokalistka występuje w bardzo obcisłych kostiumach, w tym w przezroczystym, który jest łudząco podobny do tego, jaki miała Britney Spears w klipie "Toxic Drastique".

Myślę, że przypominam Britney po jej piętnastej ciąży - mówi ironicznie.

To jednak dopiero początek muzycznej kariery Snowflake. Wokalistka już zapowiada swoje kolejne piosenki.

Po obejrzeniu jej pierwszego teledysku, gwiazda dostała wiele wiadomości, wśród których nie zabrakło propozycji małżeńskich. Zobaczcie sami to nagranie. Jak wam się podoba?
Zobaczcie także:Źródło: Daily Mirror
Foto: YouTube


Dodał(a): Anka P. , Wtorek 14.07.2015 (aktualizacja: 2015-07-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×