Ta reklama wzrusza do łez i podbija internet - Zobaczcie sami

Internet obiegła kolejna reklama gumy do żucia, która wzrusza i podbija serca milionów internautów, zobaczcie sami.

wzruszająca reklama.jpg

screen: YouTube

Reklama zdecydowanie jest dźwignią handlu. Dlatego te dobre i pomysłowe mogą przyciągnąć masę odbiorców i zdecydowanie przyczynić się do zwiększenia zysków. Ale nie ma w tym nic dziwnego, w końcu na tym opiera się większość biznesów.

Codziennie jesteśmy zasypywani tysiącami reklam. Na bilbordach, stronach internetowych, w telewizji, radiu i każdym medium, z którego korzystamy. Nie da się ich uniknąć, choć czasem nie są one zdecydowanie pożądane.

Zobacz też: TA REKLAMA PODBIJA SERCA I WZRUSZA WIĘKSZOŚĆ KOBIET - DLACZEGO? ZOBACZCIE 

Mimo wszystko co jakiś czas trafiają się ciekawe reklamy, które nie tylko pokazują nam i zachwalają produkt, ale także pokazują ciekawą treść, bawią i wzruszają. 

Niedawno po sieci krążyła reklama gumy do żucia, która bardzo spodobała się szczególnie kobietom, gdyż była bardzo romantyczna. Tym razem, ta sama marka przygotowała kolejną reklamę, która jest nie tylko pomysłowa, ale potrafi naprawdę wzruszyć do łez.

Nową reklamę gumy obejrzało już ponad 3 miliony internautów, a licznik wciąż skacze w górę. Czym tak bardzo wzrusza i zachęca do rozpowszechniania? Zobaczcie sami.


Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: YouTube


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Niedziela 22.11.2015 (aktualizacja: 2015-11-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Ta reklama rzeczywiście szybko obiegła internet. Ostatnio czytałem na http://lepiej-widoczni.pl/facebook-reklama-lokalna/ jak tworzyć reklamę internetową i niektóre rzeczy szczególnie zwróciły moją uwagę - np. jak zarobić na facebooku
Dodano: 2017-05-26 13:22:15 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×