Ta Włoszka miała dość mężczyzn i wzięła ślub... ze sobą!

Dlaczego to zrobiła?

wloszkakakkaka.JPG

Laura Mesi ma 40 lat a za sobą... wiele nieciekawych doświadczeń z mężczyznami.  Przez ponad 12 lat była w szczęśliwym (jak się wydawało) związku, który niestety nagle się rozpadł. Wtedy kobieta postanowiła, że jeśli do swoich 40 urodzin nie znajdzie męża, weźmie ślub ze sobą... i dotrzymała obietnicy! Jak przyznaje, miała dość ciągłych rozczarowań i chciała zapewnić sobie spokój i szczęście.

Obiecałam sobie, że poślubię samą siebie, ponieważ nie chciałam, żeby ktokolwiek jeszcze kiedyś mnie zranił.... Chciałam mieć pewność, że będę szczęśliwa. To również doskonały sposób, aby pokazać, że samemu również można cieszyć się życiem!- mówi kobieta. 

Co ciekawe, weselne przyjęcie zupełnie nie różniło się od typowej uroczystości zaślubin- oprócz tego, że na sali weselnej nie było pana młodego. Laura miała na sobie śliczną sukienkę zdobioną cekinami.  Na przyjęciu zjawiło się mnóstwo gości, a zabawa trwała do białego rana. Był tort, śpiewy, tańce i fajerwerki. Następnego dnia Laura udała się w samotną podróż poślubną...

Co sądzisz o tej historii? 

Zdjęcia: Instagram 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Czwartek 05.10.2017 (aktualizacja: 2017-10-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
żeby się cieszyć życiem, musiała wziąć ślub sama ze sobą? żałosne.
Dodano: 2017-12-10 21:06:46 Zgłoś nadużycie
Anonim
Pięknie wykonana deska kompozytowa montaż cena http://dryten.pl zadzwoń do nas jeżeli masz pytania
Dodano: 2017-11-14 15:25:18 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×