Tablet - nowy przyjaciel rodziny!

Zastanawiałyście się kiedyś jak wygląda i kim jest najlepszy przyjaciel współczesnej rodziny? Bo my tak i wniosek jest tylko jeden! Tablet, bo to o nim mowa, to urządzenie, które ułatwi życie osobom w każdym wieku! Dzieci obejrzą na nich bajkę, rodzice będą zawsze na bieżąco z informacjami ze świata, a dziadkowie przeczytają na nich swoją ulubioną książkę...

zdjecie głowne milion.jpg

Jak tablet może pomóc perfekcyjnej Pani domu? Przede wszystkim może on towarzyszyć niemal każdej wykonywanej przez nas czynności. Lenovo Yoga Tablet 2 w rozmiarze 8- i 10-cali, dzięki obecności praktycznej podstawki, która umożliwia korzystanie z niego w jednym z czterech sposobów, w kuchni stanie się na przykład czytelną i niezwykle wygodną w przeglądaniu książką kucharską. W sklepie z aplikacjami Google Play znajdziemy wiele bezpłatnych programów, gromadzących dziesiątki tysięcy najlepszych przepisów, okraszonych odpowiednimi zdjęciami i filmami. W sieci aż roi się od ciekawych blogów kulinarnych, które mogą stać się ciekawą lektura lub... inspiracją do stworzenia własnego bloga!

zdj. art. 1.jpg

Jednak nie tylko podczas kuchennych aktywności Lenovo Yoga Tablet 2 może okazać się przydatnym asystentem, bowiem również podczas czynności takiej jak prasowanie, tablet Lenovo Yoga 2 ustawić można w pozycji stojącej i od czasu do czasu zerkać na jego ekran, oglądając przy tym film lub serial. Bateria w zależności od wersji (8" / 10") pozwoli nawet na 16 godzin odtwarzania tego typu materiałów. Domowe porządki staną się czynnością znacznie przyjemniejszą, gdy wykonywać będziemy je w rytm muzyki płynącej z dwóch głośników, odtwarzających dźwięk w systemie Dolby.

Myślicie, że tablet to urządzenie wyłącznie dla dorosłych? Nic bardziej mylnego! Kiedy bowiem rodzice będą zajęci opieką nad domem, mogą przekazać tablet w ręce swoich pociech i nie należy obawiać się kontaktu dziecka z tabletem, a wręcz przeciwnie! Intuicyjna obsługa sprawia, że to właśnie najmłodsi najszybciej potrafią odnaleźć się w kontakcie z dotykowymi ekranami. Dzieci mogą wkroczyć w świat nowoczesnych technologii dzięki urządzeniu bajecznie łatwemu w obsłudze i takiemu, dzięki któremu błyskawicznie rozwiną swoją ciekawość świata oraz wyobraźnię. Wirtualne kolorowanki, puzzle, zagadki, nauka liczb i literek, czy nawet języków!

Nowoczesny tablet Lenovo Yoga 2 Pro posiada wbudowany projektor, dzięki któremu możliwe będzie wyświetlanie bajek w dużym, filmowym formacie na specjalnym ekranie lub kawałku ściany. 13,3-calowy ekran IPS, zastosowany w tym urządzeniu jest nie tylko wygodny w obsłudze, ale oferuje także rewelacyjne odwzorowanie kolorów. Najmłodsi będą zachwyceni możliwością korzystania z interaktywnych gier, czy czytania multimedialnych książek, zaś dorośli z przyjemnością zorganizują już tylko dla siebie wieczorny seans pełen wspomnień z wakacji,  czy dobrego kina.   

zdj art 2.jpg

Tablet to doskonałe urządzenie usprawniające komunikację pomiędzy wszystkimi członkami rodziny. Wystarczy wyposażyć się w dwa urządzenia posiadające modem 3G/LTE, by móc rozmawiać ze sobą za pośrednictwem komunikatorów głosowych i wideo wszędzie, bez względu na dzielącą nas odległość oraz miejsce, w którym aktualnie jesteśmy. 

Jeżeli postaramy się w pełni wykorzystać możliwości tabletów, skorzysta na tym cała rodzina, zyskując nie tylko dużo fajnej zabawy, ale usprawniając codzienne życie i stając się szansą na znalezienie porozumienia, czy zbliżenia z tymi, z którymi trochę zapomnieliśmy jak rozmawiać.

To co powiecie na taką "człowieczo - technologoczną" przyjaźń? ;) 


Źródło/ Foto: materiały prasoweDodał(a): Joanna Andrzejewska , Wtorek 28.04.2015
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×