"Talihina Sky: The Story of Kings of Leon"

31 października nakładem RCA Records / Sony Music ukazało się nowe dzieło Kings of Leon – film "Talihina Sky: The Story of Kings of Leon".

Talihina Sky: The Story of Kings of LeonZa realizację muzycznego dokumentu odpowiada Stephen C. Mitchell. Film ukazuje całą historię formacji. – To fascynujący portret dla fanów, ale nie tylko – wyjaśnia twórca. – Obraz grupy, która nie zapomniała o swych korzeniach. Punktem wyjścia jest rodzinny zjazd Followillów, który odbył się w Talihinie, w stanie Oklahoma. Mitchell, który jest przyjacielem muzyków, wykorzystał mnóstwo archiwalnych materiałów, przybliżając losy trzech braci i ich kuzyna. Film miał premierę podczas festiwalu Tribeca w Nowym Jorku. Teraz ukaże się na DVD oraz płycie Blu-Ray, wzbogacony od 30 minut, wcześniej niepublikowanych scen oraz komentarzy zespołu.

Ostatni w dyskografii zespołu longplay "Come Around Sundown" wydany jesienią 2010 roku zadebiutował na #1 listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Płyta pokryła się platyną oraz zdobyła prestiżową nagrodę Polskiej Akademiii Fonograficznej -  ‘Fryderyka’ w kategorii najlepszego albumu zagranicznego.


Źródło: Mat. prasowe


Przeczytaj również:

"Pearl Jam Twenty"

Irma - "Letter To The Lord"

Dodał(a): Karolina Czaja , Czwartek 03.11.2011 (aktualizacja: 2011-11-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×