Taylor Swift i Calvin Harris rozstali się!

Co się stało?

tay i cal.jpg

Taylor Swift (27 lat) nie ma chyba szczęścia w miłości. Właściwie od kiedy tylko zaczęła spotykać się z mężczyznami mając kilkanaście lat, jej wszystkie związki kończyły się traumą, która przez wiele miesięcy później była świetną pożywką dla mediów.

Pierwszy poważny związek Taylor - z Joe Jonasem, niedojrzały wokalista zakończył... przez telefon podczas rozmowy, która nie trwała nawet minuty, czego 18-letnia wówczas Taylor nie omieszkała wyjawić światu w talkshow Ellen DeGeneres. Kolejny związek - z Johnem Mayerem, zakończył się wydaniem kilku hitów, m.in.: "Dear John" i "I Knew You Were Trouble" oraz przerzucaniem się z muzykiem publicznymi oskarżeniami, co Mayer miał skwitować napisaniem uszczypliwej piosenki "Paper Doll", która podobno poświęcona jest Taylor.

Z tego samego powodu Swift miała później stworzyć hit "Bad Blood", który opowiada ponoć o jej zepsutej relacji z dawną przyjaciółką - Katy Perry, która związała się z Mayerem po jego rozstaniu ze Swift. Warto również wspomnieć, że nieciekawie zakończył się też kilkumiesięczny romans Tay Tay z do niedawna długowłosym wokalistą Harrym Stylesem, o którym powstało kilka hitów (np. "Style", "Out of the woods") i któremu wokalistka zarzucała zabawę jej uczuciami. 

❤️

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Taylor Swift (@taylorswift)

">"> Taylor Swift na Instagramie dzieliła się ze światem swoja miłością do Calvina Harrisa 


Wygląda na to, że tym razem Taylor znów będzie miała doskonały materiał do opisania na swojej kolejnej płycie. Jak donoszą zachodnie media, Swift zakończyła bowiem swój 15-miesięczny związek ze znanym producentem - Calvinem Harrisem. Choć para wyglądała na szczęśliwą, a związek, jak na Taylor, trwał bardzo długo, okazuje się, że kochankowie postanowili od siebie odpocząć. 

Nie wiadomo co było przyczyną rozstania, mówi się jednak o tym, że o zerwaniu przesądził wypadek samochodowy, któremu producent uległ dwa tygodnie temu. 

 zdjęcia: FameFlynet, Instagram.com/taylorswift


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Piątek 03.06.2016 (aktualizacja: 2016-06-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×