Taylor Swift ma sobowtórkę, która jest IDENTYCZNA, jak ona! Zobacz zdjęcia!

To, że gwiazdy mają swoich sobowtórów nie jest żadną nowością. Jednak ta dziewczyna jest tak podobna do Taylor Swift, że czasem trudno odróżnić ją od wokalistki!

taysobowtórmain.jpg

April Gloria to młoda dziewczyna, której hobby jest cosplay (z ang. - costume playing - zabawa w przebieranie), czyli forma wyrażania siebie poprzez przebieranie się za inne postaci, wykonywanie profesjonalnego makijażu, a niekiedy także poprzez naśladowanie zachowania czy tonu głosu danej osoby lub bohatera fikcyjnego. 

Ze względu na pewne fizyczne podobieństwo, a może i przez darzenie sympatią, April najczęściej przebiera się za... Taylor Swift i dokumentuje to na swoim Instagramie, robiąc to bardzo dobrze, bo jej konto w tym momencie śledzi aż 84 tysiące zaciekawionych osób! 

Dziewczyna kopiuje styl wokalistki i obcina włosy zgodnie z tym, co na głowie aktualnie ma Taylor. Dodatkowo Gloria idealnie kopiuje makijaż Swift i niektóre pozy, jak np. pozowanie do zdjęć z... kotami.

Niektórzy twierdzą, że dziewczyna jest po prostu idealną sobowtórką, a naśladowanie gwiazdy to nic złego, inni z kolei komentują, że takie zachowanie wskazuje na problemy z osobowością dziewczyny, która być może nie do końca akceptuje siebie i podświadomie próbuje zmienić się w kogoś innego, znacznie bardziej niż ona, społecznie akceptowanego. 


Co o tym sądzisz? Czy uważasz, że to tylko niewinna zabawa, czy może rzeczywiście ucieczka od własnego życia?

Zobacz zdjęcia April uważanej za najbardziej podobną do oryginału sobowtórkę

Taylor Swift:  

zdjęcia: Instagram.com/april_gloria/ 

Zobacz też:


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Wtorek 21.02.2017 (aktualizacja: 2017-02-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×