Taylor Swift: nie zrzucam ubrań

Ma zaledwie 22 lata, a już jest jedną z najbardziej popularnych wokalistek pop z 35 milionami sprzedanych płyt i 6 nagrodami Grammy na koncie. Taylor Swift dowodzi, że wbrew współczesnym tendencjom medialny ekshibicjonizm nie jest warunkiem osiągnięcia sukcesu.

Taylor Swift: "Wolę, żeby ludzie mnie słuchali"

Taylor Swift

W dobie popularności Lady Gagi i Rihanny, których muzyka często ginie w cieniu kontrowersji, szalonych ekscesów i wyzywającego wizerunku, Taylor Swift wydaje się być do bólu normalna, żeby nie powiedzieć - nudna. Może jednak właśnie ową zwyczajnością zaskarbiła sobie sympatię ludzi zmęczonych doniesieniami o setnym odcinku telenoweli pt. "Rihanna i Chris znowu razem."

Taylor podkreśla, że muzyka zawsze była dla niej na pierwszym miejscu. Cała reszta to dodatek.

"Ludzie przeważnie potrafią się skupiać tylko na jednej z dwóch rzeczy. Nie zrzucam ubrań, bo wolę żeby ludzie słuchali moich piosenek."

Taylor Swift stawia na młodzieńczy szyk. Kliknij i sprawdź!

Taylor Swift: "Wolę, żeby ludzie mnie słuchali"

Taylor Swift

Swoją przygodę z muzyką Taylor zaczęła już w szkole, kiedy samotna i wyobcowana szukała lekarstwa na smutki. "Czułam się odrzucona, nikt mnie nie zapraszał na szkolne imprezy. Dlatego zaczęłam pisać.'

Tamta wyizolowana i przygnębiona Taylor to już jednak tylko przykre wspomnienie, bowiem od momentu kiedy w wieku 16 lat wydała pierwszą płytę Taylor Swift , stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych artystek pop i zdobyła miliony fanów. Zawarła wiele nowych przyjaźni z innymi młodymi gwiazdkami, m.in. z Emmą Stone czy Seleną Gomez.

Taylor Swift i Selena Gomez to bardzo modne kumpelki. Kliknij i zobacz, jaki mają styl!

Taylor Swift: nie zrzucam ubrań

Taylor Swift i Emma Stone

Wczoraj premierę miał czwarty album artystki "Red" promowany przez singiel "We Are Never Ever Getting Back Together". Zapytana czym najnowsze wydawnictwo różni się od poprzednich, piosenkarka stwierdziła:

"Kiedy w wieku 16 lat nagrałam swój pierwszy album, najbardziej bałam się, że nikt nie będzie chciał go słuchać. Teraz czuję się naprawdę szczęśliwa, bo wiem, że moja muzyka znajduje szerokie grono odbiorców."


Jesteś ciekawa najnowszej płyty Taylor Swift? Kliknij tutaj i kup "Red"!

Taylor Swift: "Wolę, żeby ludzie mnie słuchali"

Taylor Swift

Taylor Swift: "Wolę, żeby ludzie mnie słuchali"

Taylor Swift

Foto: ThinkStock

Źródło: thesun.co.uk

Opracowała: Wiktoria Jakubowska


Dodał(a): Wiktoria Jakubowska , Wtorek 23.10.2012 (aktualizacja: 2012-10-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×