Telefon na kartę? Tanie rozmowy na doładowania.

Korzystasz z telefonów na kartę?

komórka.jpg

Nie chcesz mieć telefonu na abonament, bo boisz się dodatkowych kosztów i wysokich rachunków? A może zwyczajnie czujesz się pewniej mogąc kontrolować swoje koszty na karcie? W pełni Cię rozumiemy! Pamiętaj jednak, że mając telefon na kartę, wcale nie musisz czuć się poszkodowanym! Możesz podobnie jak osoby z telefonem na abonament mieć SMS-y i darmowe minuty, lub nieograniczony dostęp do Internetu! Jak to możliwe? Dzięki formule Unlimited, 4 w 1 lub 3 w 1 w telefonie na kartę!

Telefon na kartę to nie ograniczenie!

Zawsze było Ci przykro, gdy ktoś powiedział, że bez ograniczeń może rozmawiać ze wszystkimi, słać miliony SMS-ów, czy godzinami surfować w Internecie? Zapewne ta osoba miała telefon na abonament, a Ty wyliczałeś wszystkie środki na swoim koncie na kartę, żeby tylko starczyło. Już dziś nie musisz tak robić! Dzięki takim ofertom jak na przykład Unlimited w Play, Twoje zmartwienia właśnie dobiegają końca! I wcale nie jest to jakaś jednorazowa promocja gwiazdkowa! Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź tutaj i koniecznie czytaj dalej! Mamy dla Ciebie jeszcze więcej ciekawych informacji.

Tanie rozmowy, darmowe SMS-y i wiele więcej

Dzięki takim pakietom jak wspomniany już Unlimited, czy 3 w 1 lub 4 w 1, masz możliwość poczuć się jak właściciel telefonu na abonament. Dzięki kilku prostym krokom, a więc doładowaniu telefonu odpowiednią kwotą i wpisaniu właściwego kodu, możesz otrzymać, np. darmowe SMS-y do wszystkich sieci, darmowe minuty do wszystkich sieci i pakiet internetowy. Fajnie? Świetnie! A to przecież tylko jedna z wielu promocji, które oferuje w swojej ofercie Play. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, koniecznie udaj się do salonu sprzedaży i porozmawiaj z konsultantem, który dopasuje specjalnie do Twoich potrzeb idealną ofertę i sprawi, że wydając mniej, zyskasz znacznie więcej niż mogło Ci się wydawać.

Co dają pakiety na kartę?

Co ważne, tego typu pakiety, mają jeszcze jedną istotną właściwość – możesz je rozszerzać i uszczuplać, zyskując przy tym dodatkowe bonusy. Dla przykładu, jeśli w Twoim telefonie skończyły się środki, wciąż możesz przecież z niego dzwonić, bo masz darmowe rozmowy do wszystkich sieci! A kiedy skończy się Internet? Możesz przedłużyć jego ważność i zwiększyć swój pakiet już za 5 zł! Telefony na kartę są więc dzisiaj świetną opcją dla wszystkich, która jest niezwykle elastyczna i z całą pewnością wpisze się w Twoje zapotrzebowanie. Wystarczy, że już dziś przejdziesz się do punktu Play i dowiesz się więcej o tym, co operator przygotował specjalnie dla Ciebie.

Źródło/ Foto: materiały prasowe

Dodał(a): Joanna Andrzejewska , Piątek 30.10.2015 (aktualizacja: 2015-10-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×