Jak być sprytnym w kuchni? Nowy program telewizji TLC „Kuchenne Triki”

Przesolona zupa, przypalone masło czy rozgotowany makaron. Nawet największym mistrzom przytrafiają się przysłowiowe „wtopy”. Już 10 kwietnia startuje program „Kuchenne triki” – prawdziwa kompilacja porad i sztuczek, które sprawią, że gotowanie stanie się łatwe jak nigdy dotąd. Przewodnikiem po świecie kulinariów i „mistrzem ceremonii” będzie znana i ceniona szefowa kuchni, Ewa Olejniczak.

Kuchenne triki (3).jpg

Proste, przyjemne i inspirujące. Takie powinno być gotowanie, aby czerpać z niego jak najwięcej radości. W kuchni liczy się nie tylko wprawa, ale i spryt. Zabawa smakiem, poszukiwanie oryginalnych przepisów, doskonalenie umiejętności może być niezwykle satysfakcjonujące. Nieocenione są praktyczne porady, sprawdzone rozwiązania i akcesoria, które ułatwiają przyrządzanie kulinarnych dzieł sztuki. Wszystko to na tacy „poda” widzom TLC już w kwietniu Ewa Olejniczak - prowadząca „Kuchenne triki”.  

Dla kucharzy ciągłe poszerzanie wiedzy  o gotowaniu to niezbędna podstawa dalszego rozwoju. To daje możliwość  dostosowywania się do wszystkich  nowych trendów oraz do ich  kreowania. Kiedy jednak brakuje dobrej bazy, to każda próba wariacji w kuchni kończy się fiaskiem.  Z takim zapleczem można tylko kopiować przepisy, a nie je tworzyć” – zapewnia prowadząca „Kuchennych trików”, Ewa Olejniczak. 

Program dedykowany jest wszystkim interesującym się kulinarnym światem – zarówno tym, którzy dopiero zaczynają przygodę z gotowaniem, jak i doświadczonym gospodyniom domowym. To prawdziwa encyklopedia wiedzy i trików. Liczne wskazówki uczynią gotowanie jeszcze łatwiejszym. 

W programie znajdziemy praktyczne kulinarne porady, dowiemy się, które produkty warto wybierać i jak z nich korzystać. Przetestujemy podstawowe sprzęty kuchenne i doradzimy na co zwracać uwagę przy ich wyborze. Pokażemy najdroższą patelnię na świecie i obalimy mit na temat szkodliwości teflonu. Powiemy jak prawidłowo przechowywać żywność, gotować zdrowo. Przyjrzymy się światowym nowinkom kuchennym oraz gadżetom, o których istnieniu nie mieliście pojęcia!

Oglądaj nowy program „Kuchenne triki” – od poniedziałku, 10 kwietnia o godzinie 19:30 tylko w telewizji TLC.

Zdjęcie i źródło: materiały prasowe


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Poniedziałek 20.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×