Wiemy, co się wydarzy w najnowszych odcinkach serialu "19+"!

Tagi: tvn serial 19

Zobacz, z czym zmierzą się bohaterowie serialu "19+" w najnowszych odcinkach!

image004.jpg

Odc. 73

Kasia poznaje w pracy nową koleżankę, która dołączyła do ich zespołu. Dziewczyna jest miła, pomocna i chce wyręczyć Kasię w przygotowaniu ważnej prezentacji dla dyrekcji. Kasia jest bardzo zaskoczona, kiedy wychodzi na jaw, że nowa koleżanka chciała ją skompromitować i zająć jej stanowisko. Lucy zakochała się w Arku, nieszczęśliwie, ponieważ chłopak ma narzeczoną. Jednak Arek wyznaje Lucy, że zamierza zerwać zaręczyny.  Przyjaciele odwożą Alę do ośrodka leczenia uzależnień, gdzie dziewczyna spędzi miesiąc.

Odc. 74

Arek zdecydował, że zerwie zaręczyny z Zuzą. Tymczasem dziewczyna jest przekonana, że to Lucy stara się uwieść Arka. Podczas kłótni narzeczonych dochodzi do wypadku samochodowego. Nieprzytomna Zuza trafia do szpitala, a Arek, który prowadził auto, czuje się winny. Na oddział dociera Lucy. Chłopak ma się dobrze, ale Zuza ma wstrząśnienie mózgu i złamaną nogę.

Irek odprawia z niczym gimnazjalistkę, Ulę Mielczarek, która miała nadzieję, że zostaną parą. Ula jest rozgoryczona, a Mela martwi się o nią. Szukając jej trafia do ośrodka dla trudnej młodzieży, gdzie Ula pracuje jako wolontariuszka.

Odc. 75

Meli podoba się praca z trudną młodzieżą i proponuje dyrektorce ośrodka prowadzenie warsztatów filmowych. Nastolatkowie nie pałają jednak entuzjazmem do zajęć proponowanych przez Melanię… Tymczasem Oskar i Irek znajdują w pubie kopertę z 3 tysiącami złotych. Niewiele myśląc zabierają pieniądze i dzielą się po połowie. Wkrótce potem Lena jest świadkiem poszukiwań cennej koperty przez nieznajomego mężczyznę, który twierdzi, że pieniądze były przeznaczone na pompę insulinową dla jego chorej córeczki. Lena jest poruszona i angażuje się w poszukiwania. Kiedy dowiaduje się, że to Oskar znalazł pieniądze, żąda aby je oddał. Niestety chłopak zdążył już kupić za nie pierścionek, a Irek swoją część wydał na skuter…


Odc. 76

Lena próbuje odkryć przyczynę wysokich rachunków za prąd. Szybko wychodzi na jaw, że powodem jest nielegalna hodowla grzybów halucynogennych Oskara. Między Leną a Oskarem dochodzi do ostrej kłótni, chłopak wyprowadza się. Tymczasem Staszek, który kumpluje się z Marokańczykiem Jamalem, chce udowodnić, że Polska jest tolerancyjnym krajem i kolor skóry nie ma znaczenia. Niestety, wdaje się przez to w awanturę z chuliganami, która kończy się bójką.


Odc. 77

Rafał jest załamany, bo Kasia nie chce z nim sypiać. Dziewczyna ciągle myśli o Krzysztofie. W pracy mężczyzna całuje Kasię, co zauważa siostra Poli, która obiecuje, że zachowa to dla siebie. W międzyczasie Rafał opowiada o problemach małżeńskich Poli. Pola wyznaje Rafałowi, że chce z nim być… Lena martwi się, że Oskar nie jest jej wierny. Pewnego ranka chłopak budzi się w łóżku z obcą dziewczyna i nie pamięta, czy do czegoś między nimi doszło. Wtedy właśnie w mieszkaniu chłopaków pojawia się Lena…

Zdjęcie i źródło: materiały prasowe


Dodał(a): Zosia Brzezicka , Sobota 25.02.2017 (aktualizacja: 2017-02-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×