Zdjęcie tych zwierząt wzrusza cały świat. O co chodzi?

Na szczęście historia ma szczęśliwe rozwiązanie.

aamałpka.jpg

Być może ze względu na zbliżający się Dzień Matki, to niesamowite zdjęcie rozpaczliwie płaczącej małpy, ściskającej ukochane ciało dziecka, dotknęło serca ludzi na całym świecie.

Autorem tej niesamowitej fotografii jest Avinash Lodhi. Ten wzruszający moment fotograf uchwycił w Jabalpur w Indiach. W wywiadzie zdradził, że mała małpa zemdlała z powodu odwodnienia, ponieważ był to bardzo upalny dzień. Właśnie to chwilowe odejście małpiątka, sprawiło, że jego matka krzyczała z udręki.

Zdjęcie wygląda tak, jakby matka uważała, że jej dziecko nie żyje. Widoczne jest jej przerażenie. Na szczęście fotograf zdecydował się również ujawnić szczęśliwe zakończenie tej sytuacji. Małpiątko obudziło się minutę później i wszystko było już w porządku. Matka i syn wygramolili się z tej sytuacji i kontynuowali swój dzień, jakby nic się nie stało.

To zdjęcie przypomina o ogromnej głębi matczynej miłości i choć, ktoś może powiedzieć, że to tylko małpa, na pewno fotografia ta, wywoła wzruszenie i skłoni do refleksji także i nasz gatunek. ;) 

Zdjęcie: Youtube

 Źródło: countryliving 


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Piątek 26.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×