The Chemical Brothers powracają

Brytyjscy pionierzy spod znaku elektroniki i tym razem nie zawiedli swoich fanów. Na wyjątkowym sountracku do thrillera "Hanna" prezentują nowe, ekscytujące brzmienia.

The Chemical Brothers powracająGiganci  muzyki elektronicznej The Chemical Brothers skomponowali wyjątkową ścieżkę dźwiękową do filmu "Hanna".  Spośród 20 kompozycji znajdziemy kilka absolutnych perełek :  "The Devil is in the details",  "Escape Wavefold", "Car Chase", "Container Park", które obroniłyby się nawet na kolejnej regularnej płycie duetu.  

O filmie:

Tytułowa bohaterka Hanna (Saorse Ronan) jest nastolatką, która  posiada siłę i sprawność żołnierza. A wszystko dlatego, że została wychowana przez ojca (Eric Bana), byłego agenta CIA w finlandzkiej dziczy. Trening jaki przeszła służyć miał jednemu celowi - zostanie perfekcyjnym zabójcą. Punktem zwrotnym w życiu dziewczyny staje się misja, na którą wysłał ja ojciec. Hanna przemieszcza się ukradkiem po Europie, wymykając się agentom nasłanym przez bezlitosna szefowa wywiadu pilnie strzegąca własnych tajemnic (Kate Blanchett). Będąc już blisko celu, Hanna staje przed zdumiewającymi odkryciami dotyczącymi jej życia i pytaniami na temat człowieczeństwa. Film w kinach od 10.06.2011.

Źródło: Mat. prasoweDodał(a): Karolina Czaja , Piątek 27.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
nana27
The Chemical Brothers niektóre utwory mają całkiem niezłe ;)
Dodano: 2011-06-18 20:51:57 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×