The Dumplings - premiera debiutanckiego albumu "Not Bad Days"

"Słodko-słony" smak ma twórczość tych zjawisko niebanalnych młodych ludzi, mowa o Justynie Święs i Kubie Karaś - duecie tworzących formację The Dumplings! Ku uciesze naszych serc na rynku pojawiła się ich debiutancka płyta. Do sklepu na półeczkę, marsz!

The Dumplings - premiera debiutanckiego albumu "Not Bad Days"

The Dumplings - premiera debiutanckiego albumu "Not Bad Days"

Pierogi, bo tak w przetłumaczeniu na język polski brzmi nazwa tego zespołu, to absolutne objawienie 2013 roku. Zaczynało się dość niewinnie, spotkali się, ona poprosiła go o skomponowanie klawiszy na konkurs piosenki. Nagle okazało się że, obydwoje mają fioła na punkcie muzyki, ona lubuje się w klasycznych, delikatnych brzmieniach, on miksuje, dodaje tłusty bit i okrasza całość magią niezbadanych dźwięków. W efekcie powstają smakowite kawałki, które nadają się do wielorazowej delektacji.

13 maja na runku ukazał się debiutancki krążek "Not Bad Days", na którym znajdują się takie utwory jak:

1. Słodko-słony cios
2. Everything Is A Circle
3. Technicolor Yawn
4. Man Pregnant
5. Waiting For The Summer
6. Betonowy las
7. Mewy
8. Freeze
9. Gelatine
10. Nie słucham
11. How Many Knives
12. Shameless

The Dumplings
jest właśnie w trakcie małej trasy koncertowej, wystąpi m.in. na Free Form Festival, który został przełożony na październik. Głośno o nich zrobiło się po tym jak Łukasz Jakóbiak, zaprosił ich do swojej kawalerki 20m2, gdzie pokazali się z bardzo obiecującej strony. Propozycje sypią się z nieba, wystąpili również w programie "Dzień Dobry TVN". Miejmy nadzieję, że niebawem będzie o nich naprawdę głośno!

Warto śledzić ich na Facebooku: www.facebook.com/TheDumplings?fref=ts

Zachęcamy do obejrzenia oficjalnego clipu The Dumplings - Technicolor Yawn:Dodał(a): Marietta Przybyłek , Środa 14.05.2014 (aktualizacja: 2014-05-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar