The Hives "Lex Hives"

Najgłośniejszy, najbardziej stylowy i energetyczny rockowy zespół Szwecji – The Hives – powraca! Piąta płyta studyjna, wydana po pięcioletniej przerwie, nazywać się będzie "Lex Hives" i na półki sklepowe trafi 5 czerwca.

The HivesPromujący płytę singiel "Go Right Ahead" usłyszeć można już na stronie RollingStone.com. Krążek ukaże się nakładem własnej wytwórni zespołu – Disques Hives – jest więc przez nich nagrany, wyprodukowany, wydany, a będzie również wypromowany. Zmiksowania 10 z 12 utworów na płycie podjął się Andrew Scheps (Red Hot Chili Peppers, Adele), pozostałe 2 są dziełem D. Sardy’ego (Marilyn Manson, Slayer) i Joe Zooka (Weezer, Modest Mouse). Tracklista ujawniona zostanie już wkrótce.

Od czasu wydania ostatniej płyty zespół zagrał ponad 400 koncertów (i spędził 25 dni w szpitalu w związku ze zbyt intensywna nieraz promocją) ale już zapowiada, że w tym roku nie ominie najważniejszych europejskich festiwali. Polską publiczność The Hives całkowicie podporządkowali sobie 2 lata temu podczas Opener Festival – moment, w którym 60 tys. fanów na polecenie wokalisty grzecznie usiadło pod sceną, przeszedł już do legendy.

Źródło: Mat. prasowe

Przeczytaj również:

Platyna dla PittBulla

John Meyer "Born and Raised"

Łukasz Zagrobelny "Ja tu zostaję"


Dodał(a): Agnieszka Yilmaz , Wtorek 13.03.2012 (aktualizacja: 2012-03-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×