To urządzenie Cię obudzi i jeszcze zrobi dla Ciebie kawę!

Oto nowy prototyp budzików, w których zakochał się świat.

kawa na pobudkę.jpg

Chyba właśnie wpadłyśmy na największy przełom w życiu wszystkich znanych nam śpiochów. Zamiast katować się codziennie rano znienawidzonym dźwiękiem budzika, wkurzającym radiem czy kuksańcami pod żebro spróbuj obudzić się… zapachem kawy! Zaintrygowana?

Zobacz też: Tego nie może zabraknąć w Twoim domu! 


Cóż, przyznamy, że niektóre poranki nie należą do najłatwiejszych. W sumie najgorsze są te w zimie, gdy jeszcze za oknem jest ciemno, a budzik zrywa Cię z łóżka. Przydałaby się wtedy chwila dla Ciebie. Albo chociaż milsze budzenie.


I tutaj właśnie wkracza małe urządzenie, które projektanci nazwali "The Barisieur”. Dla wszystkich tych osób, które nie do końca są przekonane do kawy i z rana wolą ziołową herbatkę, mamy dobrą wiadomość. Budzik z zaparzarką przygotuje też herbatę. Dla każdego coś dobrego! Doda nieco cukru (jeśli lubisz), mleka a nawet przygotuje płyn w odpowiedniej dla Ciebie temperaturze.

Polecamy: Wirtualna rzeczywistość 


Wystarczyło kilka artykułów by Internet aż zawrzał na myśl o urządzeniu. Zdjęcia Barisieur rozprzestrzeniły się po największych portalach Social Media w kilka dni i podobno projektanci już zacierają ręce na myśl o wszystkich zamówieniach, które się szykują.


W chwili obecnej jednak można jedynie wesprzeć finansowo projekt na KickStarter’ze. Na ten moment brakuje niecałych 200 000 funtów brytyjskich. Chcesz zobaczyć jak to działa? Zobacz krótki filmik instruktażowy!

Prawda, że to świetny pomysł? Czekamy na więcej!

Przeczytaj też: Idealny prezent dla ukochanego 


Źródło: Highsnobiety.com

Zdjęcie: screenshot Highsnobiety.com


Dodał(a): Anna Guzek , Sobota 11.06.2016 (aktualizacja: 2016-06-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar