TOP 8 najlepszych coverów piosenki "All I want for Christmas Is You"

To jedna z najpopularniejszych świątecznych piosenek, która doczekała się wielu coverów. Jak wypadają na tle oryginału? Całkiem nieźle. Posłuchajcie.

TOP 8 najlepszych coverów piosenki "All I want for Christmas"

"All I Want for Christmas Is You"  to główny singel promujący album "Merry Christmas" wydany przez  Mariah Carey. Jego autorami są Carey i Walter Afanasieff. Nikt nie przypuszczał jednak, że stanie się on aż tak kultowym kawałkiem.

Zobaczcie także: TOP 5 zagranicznych piosenek, które wprowadzą Cię w klimat świąt

The New Yorker pisał o nim tak: jeden z wielu szanowanych współcześnie dodatków do świątecznej atmosfery. Piosenka pojawiła się także w uwielbianym filmie "Love actually".

Potwierdzeniem tego, że singiel jest prawdziwym hitem może być fakt, że miliony osób na całym świecie ściągają go jako świąteczny dzwonek na swoje telefony. W samych Stanach Zjednoczonych nabyło go ponad milion osób.

Nic zatem dziwnego, że przeróbki tego kawałka podjęło się wielu artystów, m.in. Michael Buble, Miley Cyrus, John Meyer, czy Shania Twain. Polacy także podjęli się tego wyzwania, np. Alex oraz Jan Traczyk - aktorzy, którzy na co dzień występują na deskach Teatru Studio Buffo.


Michael BubleMy Chemical RomanceJohn MayerShania TwainMiley CyrusAlex & Jan TraczykSam TsuiAlex and SierraOto też oryginał dla porównania:Która wersja najbardziej wam przypadła do gustu?Zobaczcie także:Foto: Thinkstock/ YouTube
Źródło: Wikipedia


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 04.12.2015 (aktualizacja: 2015-12-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×