Top 10 świątecznych piosenek

Rozpiera Was świąteczna energia i nie wiecie co z nią zrobić? Wyśpiewać i wytańczyć przy największych hitach - klasykach, bez których święta odbyć się nie mogą!

Top 10 świątecznych piosenek

Top 10 świątecznych piosenek

Specjalnie dla Was sporządziliśmy listę 10 największych świątecznych hitów, jakie powstały na przestrzeni minionych lat, bez których świat, wyglądałby zupełnie inaczej. Mariah Carey "All I Want For Christmas Is You" czy Wham! "Last Christmas" to absolutne must be, ale co powiecie na John Lennon z jego cudownym "Happy Christmas", Elvisie Presley'u w utworze "Lonely This Christmas" czy Queen i piosence "Thank God it's Christmas?

W okresie bożonarodzeniowym dopada nas świąteczna gorączka; począwszy od zakupowego wariactwa, przechodząc przez ciasteczkowy szał i kończąc na niezliczonych spotkaniach z bliskimi. Temu wszystkiemu powinna towarzyszyć uroczysta aura, która przysporzy o dużą dawką endorfin, uderzających do głowy i rozbłyskująca świetlistym uśmiechem na naszych buziach. Jak to osiągnąć? Świąteczne utwory dają oprawę, za którą tęsknimy przez cały rok, dlatego nacieszmy się nimi póki jest na to czas!

POSŁUCHAJCIE!

belka-mk-662-c73e942e2f9c0570eecefb03ab870ae3_9bbc6c.jpg
Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: Mat. prasowDodał(a): Marietta Przybyłek , Środa 18.12.2013 (aktualizacja: 2013-12-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×