Twoje zdjęcie dziełem sztuki? Dzięki aplikacji PRISMA to możliwe!

Nowa aplikacja zbiera coraz większą rzeszę fanów!

cover prismajpg.jpg

Aplikacja PRISMA, która w mgnieniu oka może zmienić Twoje zdjęcie w dzieło sztuki stała się hitem w sieci! Zwykłe zdjęcia można bowiem jednym kliknięciem przerobić w obrazy największych mistrzów sztuki. Jak działa i co powinnaś o niej wiedzieć?


Polecamy: Czy aplikacja może wykryć czerniaka?


Aplikacja pozwala nakładać na wybrane zdjęcia różnego rodzaju filtry, za pomocą których zmianie ulega nie tylko kolor, tak jak w przypadku aplikacji Instagram, ale również forma. Użytkownik ma możliwość wybrania filtru przypominającego obrazy np. Roya Lichtensteina, Pieta Mondriana czy innych malarzy impresjonizmu. Twórcy PRISMA twierdzą, że każda fotografia analizowana jest przez komputer, by efekty były jak najlepsze.


Sprawdź też: Aplikacja zamiast prawdziwego partnera?


To, co powinnaś wiedzieć na jej temat to regulamin, który budzi w użytkownikach spore wątpliwości. Okazuje się bowiem, że firma zastrzega sobie prawo do przesłanych zdjęć, a dodatkowo zbiera wiele danych od użytkowników.


Czy jest jednak powód do paniki? Według ekspertów, PRISMA nie jest wcale mniej niebezpieczna od aplikacji takich jak Instagram. Obecnie jest dostępna tylko dla użytkowników iPhonów, jednak już ogłoszono prace nad wersjami dla Androida.


Polecamy również: Sprawdź swoje podobieństwo do celebrytek!


Zdjęcie: Gadgets.ndtv.com


Dodał(a): Anna Guzek , Niedziela 24.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×
  • My days - nie daj się zaskoczyć!

    My days - nie daj się zaskoczyć!

    Zawsze podziwiałam dziewczyny, którym udawało się regularnie prowadzić kolendarzyk z datami miesiączki. A to nie mam przy sobie długopisu, a to kalendarza, potem to zrobię. Później wielkie… czytaj więcej