Tygodniowy horoskop miłosny!

Wróżka Stellina przygotowała dla Was horoskop na cały tydzień (03.03 - 10.03. 2013) Zobaczcie, co Was czeka w miłości, pracy, finansach!

Tygodniowy horoskop miłosny!  3-10.03!

Tygodniowy horoskop miłosny!  3-10.03!


BARAN


Miłość: osoby samotne mogą teraz liczyć na nawiązanie nowej znajomości, jednak nie przerodzi się to w coś poważniejszego, raczej chwilowe zauroczenie. W stałych związkach może wkraść się rutyna.

Praca i finanse: dla osób szukających pracy to korzystny okres. W obecnej pracy czeka Was  zbieranie żniw, możecie spodziewać się awansu. Wasze finanse znacznie się poprawią.

Zdrowie: w tym tygodniu zwróćcie szczególną uwagę na sferę zdrowia. Możecie odczuwać tendencje uderzeń krwi do głowy. Koniecznie skonsultujcie to z lekarzem.

BYK

Miłość: osoby samotne będą miały teraz możliwość spotkać kogoś bardzo inteligentnego, kto zaabsorbuje Waszą uwagę do tego stopnia, że zapomnicie o wszystkim wokół. W stałych związkach dość trudne relacje, nie będziecie mogli dojść do porozumienia.

Praca i finanse: korzystny okres dla osób szukających pracy. Teraz pojawi się możliwość nawiązania korzystnej współpracy biznesowej. W obecnej pracy możecie liczyć na podwyżkę lub awans.

Zdrowie: zwróćcie uwagę na układ nerwowy, gdyż pozostawia on wiele do życzenia. Mogą pojawić się różnego pochodzenia nerwobóle. Zadbajcie o jamę brzuszną, głównie wątrobę, trzustkę i śledzionę.

BLIŹNIĘTA


Miłość: to dobry okres dla singli, teraz będziecie mieć okazję poznać kogoś wyjątkowego, kto na długo zagości w Waszym życiu. W stałych związkach to trudny okres. Spróbujcie ze sobą porozmawiać bez większych uniesień i emocji.

Praca i finanse: dla osób szukających pracy pojawią się nowe możliwości, dosyć korzystne finansowo. W obecnej pracy ten tydzień upłynie  bez większych zmian, wszystko będzie biec starym torem. Okres korzystny na różnego rodzaju inwestycje.

Zdrowie: w tym tygodniu zadbajcie o układ pokarmowy i jamę brzuszną. Mogą pojawić się zatrucia pokarmowe.

RAK

Miłość: ten tydzień zapowiada się dla Was bardzo ciekawie pod kątem relacji uczuciowych. Osoby samotne będą miały możliwość stworzenia związku z kimś z przeszłości. W stałych związkach zapanuje spokój i harmonia.

Praca i finanse: to niekorzystny okres dla osób szukających nowej pracy. Nie liczcie teraz na poprawę Waszych finansów. Uważajcie na swoje portfele, grożą Wam straty.

Zdrowie: poświęćcie jak najwięcej czasu na długie spacery. Czas spędzony na świeżym powietrzu korzystnie wpłynie na Wasz organizm. Będziecie cieszyć się dużą witalnością.

LEW

Miłość: osoby samotne będą miały teraz okazję przeżyć miłe chwile z kimś nowopoznanym. Czas pokaże czy będzie to dla Was partner do stałego związku. W stałych związkach możliwe drobne nieporozumienia na początku tygodnia, jednak później wszystko wróci do normy. Będziecie myśleć o powiększeniu swojej rodziny.

Praca i finanse: osoby szukające pracy mogą teraz liczyć na jej znalezienie. W obecnej pracy czeka Was dużo obowiązków. Finanse bez zmian, ale stabilnie. Okres sprzyjający wszelkim remontom i przeprowadzkom, a także korzystny pod kątem kupna mieszkania lub domu.

Zdrowie: koniecznie zwróćcie uwagę na okolice klatki piersiowej, głównie na płuca. W tym czasie mogą ujawnić się niektóre choroby kobiece. Uwaga, duże skłonności do popadania w stany depresyjne.

PANNA

Miłość: dla singli to niekorzystny czas na szukanie swojej drugiej połówki. Musicie jeszcze trochę poczekać. W stałych związkach pod koniec tygodnia może dojść do ochłodzenia w Waszych relacjach, jednak będzie to okres przejściowy.

Praca i finanse: będzie to niekorzystny okres dla osób szukających pracy. Owszem, pojawi się nowa propozycja pod kątem zarobkowania, ale okaże się ona dla Was niekorzystna. Osoby obecnie pracujące będą miały możliwość otrzymania dodatkowej propozycji pracy dorywczej lub współpracy.

Zdrowie: ten tydzień, to okres korzystny dla kobiet, które planują zajście w ciążę. Koniecznie zadbajcie o układ moczowy. Możecie także odczuwać problemy o podłożu psychosomatycznym w obrębie żołądka i jelit.

WAGA

Miłość: osoby samotne będą miały teraz okazję zawrzeć nową znajomość, jednak nic poważnego z tego nie wyniknie. W stałych związkach to bardzo korzystny okres. Wreszcie zapanuje idealna harmonia, spełnienie i radość.

Praca i finanse: będziecie mieć możliwość znalezienia nowej pracy. W obecnej pracy zaczniecie zbierać plony, na które wcześniej sami zapracowaliście. Spodziewajcie się teraz dodatkowych przypływów gotówki.

Zdrowie: zwróćcie teraz uwagę na układ kostny. Wasz kręgosłup woła o odpoczynek. Mogą pojawić się problemy z pracą tarczycy.

SKORPION

Miłość: single będą miały teraz okazję przeżyć płomienny romans, niewykluczone, że powstanie z tego stała relacja. W stałych związkach czeka Was trudny wybór. Coś trzeba będzie zakończyć, z czegoś zrezygnować. Przed podjęciem ostatecznej decyzji poważnie się zastanówcie, aby uniknąć błędu, który może Was wiele kosztować.

Praca i finanse: zapowiada się dla Was bardzo niekorzystny okres. Nie liczcie teraz na znalezienie nowej pracy. W obecnej pracy nie wchodźcie w konflikty z szefem, bo grozi Wam zwolnienie. Bardzo prawdopodobne, że mając dość nadmiaru obowiązków, stresu i manipulacji ze strony pracodawcy sami złożycie wypowiedzenie. Finansowo to okres bardzo niestabilny.

Zdrowie: koniecznie zadbajcie o układ krążeniowy i serce. Mogą pojawić się problemy dermatologiczne. Zwróćcie uwagę również na nerki i układ moczowy.

STRZELEC

Miłość: osoby samotne będą miały teraz okazję poznać swoją drugą połówkę. Miejcie oczy szeroko otwarte. W stałych związkach nastąpi znaczna poprawa w Waszych relacjach. Spędzicie miłe chwile ciesząc się swoim towarzystwem.

Praca i finanse: osoby szukające pracy w tym tygodniu będą miały możliwość podpisania korzystnej finansowo umowy. W obecnej pracy zapowiadają się owocne negocjacje, awans jest blisko. Wasza sytuacja finansowa znacznie się poprawi. Korzystny czas na załatwianie wszelkich spraw urzędowych i sądowych.

Zdrowie: zwróćcie teraz uwagę na system nerwowy. Mogą pojawić się problemy z układem krążeniowym. Kontrolujcie często ciśnienie, uwaga na drobne stłuczenia i skaleczenia.

KOZIOROŻEC

Miłość: osoby samotne będą miały możliwość spędzić miłe chwile z kimś nowopoznanym. Całkiem prawdopodobne, że będzie to osoba związana z Waszą pracą lub sferą zawodową. W stałych związkach to okres nieustających kłótni i nieporozumień. Spróbujcie poważnie ze sobą porozmawiać i dojść do porozumienia bo grozi rozstanie.

Praca i finanse: osoby szukające pracy mogą liczyć na pomoc ze strony mężczyzny na wysokim stanowisku. Korzystny finansowo okres dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Spodziewajcie się znacznych przypływów gotówki. Koniecznie zagrajcie w grę losową, jest możliwość dużej wygranej.

Zdrowie: zwróćcie szczególnie uwagę na układ nerwowy i pokarmowy. Zadbajcie o to, co jecie, możliwe zatrucia pokarmowe. Mogą pojawić się problemy neurologiczne, a co za tym idzie częste bóle głowy.

WODNIK

Miłość: osoby samotne w tym czasie będą miały możliwość poznania kogoś wyjątkowego, kto Was bardzo zauroczy. W stałych związkach zapowiada się dużo cierpienia i rozczarowań partnerem. Może zdecydujecie się wreszcie zakończyć obecny związek, który już od jakiegoś czasu zmierza do rozpadu.

Praca i finanse: dostaniecie propozycję nowej pracy, związaną z wyjazdami lub z przeprowadzką do innego miasta. W obecnej pracy to raczej czas przeczekania i bierności, na awans musicie jeszcze trochę poczekać. Część z Was zapisze się na dodatkowe kursy, szkolenia aby podnieść swoje kwalifikacje. Finansowo dosyć stabilnie.

Zdrowie: koniecznie zadbajcie teraz o okolice klatki piersiowej. Zwróćcie uwagę na pracę tarczycy i układ hormonalny. W tym tygodniu będziecie się cieszyć dużą witalnością, a energia będzie Was wprost rozpierać.

RYBY

Miłość: dla singli nie będzie to dobry czas na szukanie drugiej połówki. Musicie jeszcze poczekać. W stałych związkach dużo kłótni i wzajemnych pretensji.

Praca i finanse: to bardzo korzystny okres pod kątem szukania nowej pracy. Możecie liczyć na pomoc i protekcję ze strony kobiety. Okres korzystny dla wszelkiego rodzaju inwestycji. Możecie spodziewać się pomnożenia Waszych zasobów finansowych.

Zdrowie: zróbcie w tym czasie podstawowe badania krwi, zadbajcie o jamę brzuszną. Mogą pojawić się problemy z pracą serca. Zadbajcie o górne drogi oddechowe, grozi Wam angina.Rytuały miłosne, Skrypty runiczne, Odblokowanie czakr, Oczyszczanie energetyczne i inne porady
Wróżka Stellina
Wyślij SMS o treści: TC.STELLINA. treść pytania do eksperta
pod numer 73068. Koszt SMS to 3.69 zł brutto
Chat z wróżką na stronie 1.99 zł/min brutto
Pełny profil Wróżki znajdziesz na: www.wizytauwrozki.pl
Dodał(a): Marietta Figa , Środa 06.03.2013 (aktualizacja: 2013-03-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×