Ujawniony romans, wielki powrót i... wielka nieobecna - zobacz, co musisz wiedzieć o gali MTV VMA 2016!

Wczoraj odbyła się kolejna już gala rozdania nagród MTV - Video Music Awards. W teorii jest to wydarzenie, podczas którego co roku nagradza się najlepsze wideoklipy, w praktyce, co roku podczas VMA dzieją się rzeczy, które wyznaczają kierunek wydarzeń w świecie popkultury na cały przyszły rok. Co się wydarzyło tym razem?

vma2016.jpg

Wczoraj w Nowym Jorku przyznano nagrody najlepszym teledyskom roku. Jednak podczas gali MTV Video Music Awards zawsze dzieje się tyle, że echa imprezy odbijają się później w mediach przez wiele miesięcy, a nawet lat. 

Niezapomniany pocałunek Madonny, Britney Spears i Christiny Aguilery zdarzył się przed laty nigdzie indziej, ale właśnie na scenie MTV VMA. Pamiętne wystąpienie Kanye Westa, który zarzucił młodziutkiej wtedy Taylor Swift, że nie zasłużyła na nagrodę, bo ta należy się Beyonce, a następnego dnia w spór zaangażował się nawet prezydent USA - również miało miejsce podczas MTV VMA. Wielka metamorfoza Miley, która na scenie uskuteczniała "twerking" z żonatym wówczas Robinem Thickem -to także zdarzyło się na scenie MTV VMA. 


Co gwiazdy pokazały nam tym razem? Oto, co musisz wiedzieć:Drake wyznał miłość Rihannie

O romansie tych dwojga mówiło się od lat. Nagrali wspólnie kilka hitów, wystąpili razem w paru teledyskach, a swego czasu Drake bił się w klubie z byłym chłopakiem i pierwszą miłością Riri - Chrisem Brownem.

Wczoraj, podczas wręczania nagrody eleganckiej Rihannie, równie elegancki Drake nie szczędził pod jej adresem pięknych i pełnych szacunku słów, po czym wyznał, że... jest w niej zakochany od 22 roku życia i... chciał ją pocałować. Nieco zmieszana, ale szczęśliwa artystka, odebrała nagrodę i przytuliła wokalistę, ale do pocałunku ostatecznie nie doszło. 

riri and drake.jpg

riri drake 2.jpg

Rihanna i Drake podczas gali MTV VMA 2016 


Księżniczka popu wróciła 

Miano księżniczki popu obroniła Britney Spears, która, wraz z raperem G-Eazym, wykonała medley swojego nowego singla "Make Me" oraz coveru piosenki "Me, myself and I". 

Podczas występu Britney zatańczyła skomplikowany układ choreograficzny, zupełnie jak "za starych, dobrych czasów", gdy na scenie MTV VMA występowała z singlami "Baby One More Time" czy "Ooops! I did it again". 

Występ wokalistki możesz obejrzeć poniżej: 


Beyonce pokonała Madonnę

Niekwestionowaną królową imprezy została Beyonce, która, po otrzymaniu aż ośmiu statuetek, (w tym najważniejszej nagrody tego wieczoru - w kategorii "Teledysk roku", za klip do piosenki "Formation") pobiła rekord Madonny i w tym momencie ma już na swoim koncie łącznie aż 23 statuetki.

Beyonce wywołała też furorę, przychodząc na galę w towarzystwie swojej córeczki - Blue Ivy, która zachwycała wszystkich kreacją z trenem marki Mischka Aoki. 

Tak Beyonce i Blue Ivy prezentowały się podczas gali:Miley... nie zależało 

Na uwagę zasługuje także osoba, której... na gali nawet nie było. Miley Cyrus, bo o niej mowa, w 2013 roku zszokowała cały świat swoim kontrowersyjnym występem w towarzystwie Robina Thicke'a podczas gali, co umożliwiło jej zakrojoną na szeroką skalę promocję przedostatniej płyty - "Bangerz". W tym roku natomiast postanowiła..., że na gali MTV VMA nawet się nie pojawi. 

Co więcej, jeszcze przed rozpoczęciem imprezy, Miley na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie "w domowych pieleszach", które podpisała: Przepraszam, nie przyjdę na VMA, bo jestem zbyt zajęta w domu, ćwicząc jogę i przytulając się do moich psów! 

Zdjęcie możesz zobaczyć poniżej:

zdjęcia: Starstock, Youtube, Instagram.com Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Poniedziałek 29.08.2016 (aktualizacja: 2016-08-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×