"Ulotne chwile szczęścia"

Ufają sobie bezgranicznie, wspierają się w trudnych chwilach, ale nie są pewni, czy łączy ich jedynie przyjaźń, czy może coś więcej… Od dziś w księgarniach nowa powieść Robyn Carr pt. "Ulotne chwile szczęścia".

"Ulotne chwile szczęścia"Paul od lat jest zakochany w Vanessie, dotąd jednak skrywał to uczucie, ponieważ Vanessa poślubiła Matta, jego najlepszego przyjaciela. Gdy Matt ginie, Paul i Vanessa wspierają się wzajemnie. Paul nie musi już udawać obojętności, ale jest zbyt skryty, by szczerze porozmawiać o uczuciach. Dręczy go myśl, że Vanessa  szuka w nim jedynie pociechy i jest dla niej tylko przyjacielem i powiernikiem…

Ta sytuacja go przerasta, więc wraca do rodzinnego miasta. Robi wszystko, by zapomnieć o Vanessie, lecz ona mu tego nie ułatwia. Nieświadoma rozterek Paula, wciąż do niego dzwoni. Zaczyna sobie uzmysławiać, że jest on dla niej kimś więcej niż tylko przyjacielem.

Vanessa musi sobie odpowiedzieć na wiele ważnych pytań. Wie, że od decyzji, które teraz podejmie, zależy jej przyszłość. Chce znowu kochać i być kochaną. Sytuacja komplikuje się, gdy Paul jej oznajmia, że oczekuje dziecka z inną kobietą…  

Robyn Carr opisuje historię ludzi, którzy z trudem akceptują bolesną przeszłość i próbują odnaleźć chwile szczęścia, które bywają tak ulotne. Bohaterowie powieści muszą zdobyć się na odwagę i podjąć decyzje, które będą miały wpływ na ich całe życie.

Robyn Carr pochodzi z Minnesoty i jest autorką jednych z najlepiej sprzedających  się powieści w USA. Liczne książki tej autorki m.in. "Letnie przesilenie", "Pożegnanie z przeszłością", "Ulotne chwile szczęścia", znalazły się na liście bestsellerów "New York Timesa". Powieści Carr koncentrują się na tematyce kobiecej. Autorka, mówiąc o swoich inspiracjach, stwierdza: zawsze piszę taką książkę, jaką sama chciałabym przeczytać. Robyn Carr obecnie mieszka w Las Vegas. Często angażuje się w akcje charytatywne. Jej motto życiowe brzmi: bycie miłym nic nie kosztuje.

Wydawcą książki jest Harlequin.Wydawnictwo: Harlequin
Źródło: Mat.prasowe
Dodał(a): Karolina Kawecka , Piątek 13.04.2012 (aktualizacja: 2012-04-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.