"Uśmiech malucha" - nowy klip Haliny Mlynkovej

Polska wokalistka o czeskich korzeniach - Halina Mlynkova - zaangażowała się w akcję "Chroń dziecięce uśmiechy". Stając się jej ambasadorką postanowiła również napisać specjalnie dedykowaną jej piosenkę.

"Uśmiech malucha" - nowy klip Haliny Mlynkovej

"Uśmiech malucha" - nowy klip Haliny Mlynkovej

W jednej z warszawskich szkół odbyła się inauguracja akcji "Chroń dziecięce uśmiechy", okazało się, że jej patronką została Halina Mlynkova. Piosenkarka postanowiła zaangażować się w tę inicjatywę ze względu na przyświecające jej idee. Akcja ma na celu promowanie wśród uczniów szkół podstawowych świadomość, jak istotna jest higiena jamy ustnej i dbanie o zdrowe zęby. 

Piosenkarka postanowiła zaangażować się w akcję nieco bardziej, tworząc piosenkę "Uśmiech Malucha". Właśnie odbyła się premiera teledysku zrealizowanego specjalnie na potrzeby promocji tego utworu. Na klipie możemy zobaczyć Halinę Mlynkovą w roli mamy. Piosenkarka wystąpiła w różowym szlafroku i wałkach na głowie. W klipie pojawia się również gromada roześmianych dzieciaków, na które patrząc, nie sposób przestać się cieszyć. Przyznać trzeba, że cały teledysk jest bardzo optymistyczny i pełen pozytywnej energii.

Sami zobaczcie!


Ostatnia płyta Haliny Mlynkovej ukazała się 29 października i nosiła tytuł "Po drugiej stronie lustra". Czekamy na kolejny album!


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Instagram/YouTubeDodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 06.10.2014 (aktualizacja: 2014-10-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×