"W roli głównej" : Anna Lewandowska w rozmowie z Magdą Mołek

TVN Style przypomina legendarny wywiad z trenerką, w którym ta opowiedziała o swoim życiu. Będziesz oglądać? My na pewno!

lewaumolekmain1.jpg

Gadać można bez końca. Magda Mołek udowadnia to już dziesięć lat w swoim programie „W roli głównej“. „Zawsze powtarzam, że nie robię wywiadów, tylko staram się rozmawiać“ – mówi prowadząca. Magda od dawna wie, że nic nie zastąpi rozmowy dwóch ciekawych siebie osób w kameralnej atmosferze. Widzowie i goście „W roli głównej“ doceniają to od lat.

Jednym z gości jej programu była Anna Lewandowska, która dopiero co urodziła córeczkę. Właśnie z tej okazji TVN Style przypomni jej niedawną rozmowę z prowadzącą Magdą Mołek.

Anna Lewandowska jest piękna, zdolna i bogata. W dodatku ma męża, o którym marzy większość Polek. I jak tu jej nie zazdrościć? Ambicji i wytrwałości nauczył ją sport, a dokładnie karate, które zaczęła trenować jako jedenastolatka.

Dziś ma się czym pochwalić - wielokrotnie zdobywała medale  na Mistrzostwach Polski, Europy i Świata. Po studiach na AWF została specjalistką ds. żywienia. Teraz, na swoim blogu, przekonuje Polki do zdrowego stylu życia. Ona i Robert są niezwykle popularną parą. Właściwie nie schodzą z okładek kolorowej prasy. Nie zawsze życzliwej, wytykającej Lewandowskim luksusowe życie. „Biorę to na klatę“ – mówi Ania w rozmowie z Magdą Mołek.

"Kiedyś tych pieniędzy nie było. Naprawdę nie było. Ale to najlepsza lekcja życia“ - mówi trenerka. Ania kocha sport, zdrowy styl życia, ale najbardziej, Roberta. „To co mi się najlepszego przytrafiło w życiu, to mój mąż“- mówi. Ślub wzięli trzy lata temu. „Jeśli ktoś mi powie, że po ślubie nic się nie zmienia, nie uwierzę!”- przekonuje Ania.

Jak się poznali? Czym Robert przekonał ja do siebie? Jak najchętniej spędzają czas? Czy się kłócą? Odcinek „W roli głównej“ z Anną Lewandowską już w niedzielę o godz. 18.00 na antenie TVN Style!

lewaumolek2male.jpg

 "W roli głównej" z Anią Lewandowską na TVN Style:

niedziela 07.05, godz. 18:00

wtorek 09.05, godz. 20:25

czwartek 11.05, godz. 07:10, godz. 16:55

 Zobacz też:


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Niedziela 07.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×