Walentynkowy horoskop miłosny na ten tydzień!

Czy ten tydzień będzie szczególny? Sprawdź, jak potoczą się Twoje sprawy uczuciowe!

horoskopwalentynkowymilion2017.jpg

BARAN

W życiu wolnych Baranów zajdą daleko idące zmiany. Część z Was nareszcie pozna swoją drugą połowę, odpowiedniego mężczyznę do dożywotniego związku. Wielka miłość, jaka będzie Waszym udziałem, rozpali się w tym tygodniu i będzie się paliła przez wiele lat, nie tylko w tym tygodniu i nie tylko w walentynki. Zajęte już nie mają tych dylematów, przygniotła je po prostu proza dnia codziennego. Może w walentynki trochę się z niej otrząsną. 

Twój szczęśliwy kamień to chryzokola. 


BYK

Wolne Byki niestety, ale niczego nie osiągną. Nawet w walentynki nie poznają nikogo na dłużej. Najwyżej na kilka tygodni. Ten tydzień nie będzie dla Was łaskawy pod względem uczuciowym. Nikt konkretny się nie pojawi, walentynki spędzicie samotnie, co prawda w towarzystwie, ale samotnie. Zajęte Byki ten tydzień spędzą razem z partnerami, ale specjalnie zadowolone nie będą. Przygotowane były na zabawę, a tu nic takiego nie miało miejsca. 

Twój szczęśliwy kamień to turmalin. 


BLIŹNIĘTA

Wolne, samotne Bliźnięta szukają swojej pary. Niestety również i w tym tygodniu większość z Was nie będzie dane jej poznać i walentynki spędzicie samotnie. Ten tydzień będzie jednak sprzyjał nawiązywaniu nowych znajomości, w większości krótkich. Zajęte Bliźniaki wolą wolny czas i to święto spędzić tylko z partnerem, z dala od innych. Tak po prostu mają. 

Twój szczęśliwy kamień to agat. 


RAK

Wolne Raki w większości są wolne dlatego, że często się wycofują, nie są w stanie podjąć konkretnej decyzji, a tak naprawdę czekają na odpowiedniego mężczyznę, nie dla nich towar przeceniony. Ten tydzień również niczym ich nie zaskoczy. Owszem, pobawią się w walentynki i to wszystko. Nie mają zamiaru rozmieniać życia na drobne. Zajęte Raki mają to już za sobą. Ich partner całkowicie zaspakaja ich potrzebę miłości. To im wystarcza. 

Twój szczęśliwy kamień to amazonit. 


LEW

Z natury uczuciowe Lwy są jednak samotne. Nawet w święto zakochanych będą się bawiły w gronie znajomych. Niektóre jednak w tym dniu będą miały okazję do poznania mężczyzny, ale nie do związku, tylko do krótkiego romansu bez zobowiązań. Zajęte Lwy będą wolały wyjazd weekendowy we dwoje. Będą miały rację. Takie świętowanie dnia miłości jest najlepsze. 

Twój szczęśliwy kamień to opal. 


PANNA

Wolne, samotne Panny nie powinny się tak angażować w każdy związek. Powinny zaczekać na tego odpowiedniego, a nie rozmieniać się na drobne. Ta wielka miłość jeszcze przed Wami. Zaczekajcie, pod koniec tego tygodnia część z Was pozna tego jedynego, takiego na całe życie. Zajęte Panny już mają tego jedynego, problem jest w tym, że zaczynają się już nudzić. Powinny więc popracować nad poprawą Waszych relacji. 

Twój szczęśliwy kamień to obsydian. 


WAGA

Uczucie zawładnie Waszym życiem w tym tygodniu. Będziecie miały okazję (oczywiście część z Was) poznać w same walentynki odpowiedniego mężczyznę, takiego na całe życie. Zajęte Wagi ten dzień spędzą we dwoje, w sypialni. Tak najlepiej okażą sobie wzajemną miłość. 

Twój szczęśliwy kamień to malachit. 


SKORPION

Wolne, samotne Skorpiony powinny posłuchać swego serca. Tylko nieliczne z Was będą miały okazję poznać w tym tygodniu wartościowego mężczyznę. Większość niestety nadal pozostanie wolna. Zajęte Skorpiony, pomimo święta miłości, mają problemy w swoim związku i powinny nad tym popracować. Ten tydzień temu sprzyja. 

Twój szczęśliwy kamień to cytryn. 


STRZELEC

Pomimo święta miłości wolne Strzelce niewiele będą mogły upolować. Tylko naprawdę nieliczne zaliczą ten tydzień do udanych. Zresztą większość upolowanych to znajomości krótkie, przelotne, świąteczne. Nie będą później kontynuowane. Zajęte Strzelce już nie polują, za to mają obok siebie kochaną i kochającą osobę. Święto miłości spędzą we dwoje, w łóżku. 

Twój szczęśliwy kamień to karneol. 


KOZIOROŻEC

Zakochane, ale jeszcze wolne Koziorożce nie zmienią obiektu uczuć. Całkowicie wolne (tylko nieliczne) poznają w same walentynki wprost idealnego mężczyznę. Miłość zakwitnie między Wami, ta część, które pozostała bez przydziału będzie nadal czekała na swojego księcia. Zajęte Koziorożce nie mają specjalnego wyboru, spędzą święto razem. Będzie to jednak próba poprawienia wzajemnych relacji. 

Twój szczęśliwy kamień to czaroit. 


WODNIK

Wodniki pozornie wyglądają na zimne, ale płynie w nich gorąca krew. Łatwo się zakochują i równie łatwo odkochują. W walentynki jak zawsze się będzie się kręcić wokół nich grono wielbicieli, a one jak zwykle będą się tylko dobrze bawić. Raczej nie liczą na wielką miłość. Zajęte Wodniki będą się bawiły w gronie dobrych znajomych, ale ten dzień nie będzie niczym wyjątkowym, a zrobią sobie prywatne walentynki w weekend, kiedy wyjadą. 

Twój szczęśliwy kamień to nefryt. 


RYBY

Natura ciągnie je w dwie strony. Wolne spędzą walentynki na zabawie, nie robiąc sobie żadnych nadziei na poznanie odpowiedniego partnera. Zaczekają na to, co przyniesie im los i będą się dobrze bawiły. Zajęte wykorzystają ten tydzień na poprawę relacji rodzinnych. Ostatnio źle się działo w Waszym związku. Ten tydzień to dobry czas na naprawę. 

Twój szczęśliwy kamień to serpenit. Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem: 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock  


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Wtorek 14.02.2017 (aktualizacja: 2017-02-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×