Wampir na imprezie

Czasami na imprezie trafi się stylizacja, która kradnie wszystkie światła fleszy... Cassandra Peterson naprawdę wie, jak zwrócić na siebie uwagę!

Cassandra Paterson

Na premierze nowej produkcji Tima Burtona "Frankenweenie" pojawiła się żona Drakuli... Nie, to Cassandra Paterson, aktorka i showmanka znana ze swojego ekstrawaganckiego wizerunku królowej wampirów! Biust Christiny Hendricks, włosy Amy Winehouse, makijaż Amandy Lepore... Ta pani to zlepek wszystkiego, co w showbiznesie najbardziej wyraziste!

Cassandra Paterson

Cassandra Paterson w całej okazałości. Trend na wysuniętą nóżkę, zapoczątkowany przez Angelinę Jolie, ma się świetnie. Cassandra tydzień temu skończyła 61 lat... Zazdrościmy figury! A także poczucia humoru, dystansu do świata Hollywoodu i pomysłu na samą siebie.

Cassandra Paterson

"O Boże! Jak ja wyglądam?!" - pani Cassandro, proszę się nie martwić! Życzymy sobie więcej takich pozytywnie zakręconych postaci w showbiznesie.


Amanda Lepore to gwiazda, której stylizacje również prowokują pytania: to ubranie czy przebranie? Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o Amandzie!

amanda glowne.jpg


 Foto: Fame Flynet

Źródło: MilionKobiet.plDodał(a): Natalia Woroniec , Wtorek 25.09.2012 (aktualizacja: 2012-09-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • Moda według Avril Lavigne

    Avril Lavigne

    Pamiętacie styl emo, młodzieżowy hit sprzed paru lat? Uwaga, on powraca... i to w wielkim stylu. Nieco zapomniana już gwiazda rocka, Avril Lavigne, pokazała podczas nowojorskiego Tygodnia Mody… czytaj więcej

  • Papucie AnnaLynne McCord

    AnnaLynne McCord

    Plan filmowy to nie tylko glamour i piękne stroje, ale i miejsce ciężkiej pracy. Dobrze wiedzą o tym aktorki, których serialowe postaci uwielbiają wysokie obcasy... Młoda gwiazda AnnaLynne… czytaj więcej