Weekendowa rozrywka: 20-22 marca

Co w ten weekend warto przeczytać i obejrzeć? Sprawdźcie.

Weekendowa rozrywka: 20-22 marca

Słońce za oknem nie zachęca do spędzania czasu przed komputerem, zatem czas na wyjście na świeże powietrze i przeczytanie ciekawej lektury w parku, albo posłuchanie dobrej muzyki, ewentualnie na wieczorne wyjście do kina, a zapowiada się naprawdę ciekawie.

Jeżeli chodzi o książkę, to polecamy wam 3 tom trylogii erotycznej "Bez tchu". Jeżeli nie czytałyście poprzednich dwóch części, to warto po nie sięgnąć, lecz możecie także zacząć lekturę od tej właśnie książki. Tym razem ostatni z trójki przyjaciół odnajduje swoją miłość. Nie jest to proste, ponieważ w grę wchodzi władza i uległość. On ma to pierwsze, ona musi zgodzić się na to drugie. On ustala zasady, według których ona ma być jego najcenniejszą zabawką, cieszącą zmysły błyskotką. Tym razem nie zamierza dzielić się nią z nikim innym. Będzie należała tylko do niego. To nie pierwszy mężczyzna, któremu ulega. Będzie za to pierwszym, którego opanuje do szaleństwa i który zrobi dla niej wszystko.
Ta książka na pewno spodoba się paniom, które lubią "50 twarzy Greya".


Weekendowa rozrywka: 20-22 marca


"Pożar krwi", Maya Banks


Z muzycznych nowości polecamy już ósmy studyjny krążek Björk o nazwie "Vulnicura". "The Guardian" napisał o niej: Björk stworzyła surowy, zraniony i co najwazniejsze, ludzki album.

Płyta powstała we współpracy z wenezuelskim producentem Arca oraz brytyjskim muzykiem The Haxan Cloak. Artystka jest twórczynią sześciu z dziewięciu utworów, a pozostałe to wynik współpracy z Arca i Spaces. Björk tworzyła także aranżacje instrumentów smyczkowych. W efekcie na płycie znajdziemy połączenie m.in. zamaszystych partii smyczków oraz powściągliwego wokalu.


Weekendowa rozrywka: 20-22 marca

Björk - "Vulnicura"

Do kina powinni wybrać się fani filmu "Niezgodna", albowiem na ekrany właśnie wchodzi kontynuacja tej historii. Nastoletnia Beatrice Prior nosi miano "niezgodnej" i musi się zmagać z konsekwencjami tej sytuacji. Walka, którą podejmuje z otoczeniem może wstrząsnąć nie tylko jej życiem, ale też posadami całego świata. To na pewno nie jest kino dla pań lubiących komedie romantyczne.

"Zbuntowana"


Weekendowa rozrywka: 20-22 marca


Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe

Dodał(a): Anka P. , Piątek 20.03.2015 (aktualizacja: 2015-03-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×