"Wiek Adaline" od dziś można oglądać w kinach

Od dziś można wybrać się na wyczekany film "Wiek Adaline" gdzie główną rolę gra Blake Lively.

wiek adaline 2015.jpg

"Wiek Adaline" od dziś można oglądać na ekranach polskich kin

Dziś czeka nas kolejna hitowa premiera. Tym razem zamiast kina akcji, które ostatnio króluje na ekranach, możemy liczyć na coś bardziej stonowanego, ale z pewnością nie banalnego.

Na ekrany polskich kin wchodzi dziś film Lee Toland Kriegera, czyli "Wiek Adaline". Obsada jest nie byle jaka, gdyż zobaczymy takie twarze jak Blake Lively, Harrison Ford, czy Ellen Burstyn.

Film opowiada historię kobiety, która z powodu wypadku w tajemniczych okolicznościach jej wiek staje w miejscu i przestaje się starzeć. Choć pozornie jest to spełnienie marzeń o nieśmiertelności, sytuacja z biegiem czasu zaczyna się komplikować, a wspaniałe życie bez śmierci na karku może nie być takie cudowne.

Zobacz też: NAUCZYCIELKA - HISTORIA MROŻĄCA KREW W ŻYŁACH!

Gdy w jej barwnym, fascynującym, ale także bardzo samotnym życiu pojawia się mężczyzna, Adaline zaczyna się zastanawiać, czy nie porzucić swojej nieśmiertelności - jednak, czy jest to w ogóle możliwe?

Czy w filmie zobaczymy ciekawy portret kobiety? Można przypuszczać, że właśnie tak będzie. Czy kobiety znajdą w tym filmie siebie? Cóż, zapewne w jakiejś części na pewno, bo która z nas nie musi zmagać się z różnymi dylematami dotyczącymi miłości i życia i podejmować decyzji odważnych, ale i mądrych.

Ale aby się o tym wszystkim przekonać, najlepiej udać się do kina.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 15.05.2015 (aktualizacja: 2015-05-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar