Wielki powrót T-Mobile Electronic Beats!

Miła niespodzianka dla miłośników dobrej muzyki!

ThinkstockPhotos-452484439.jpg

Wielu ludzi na pytanie o swoje zainteresowania, wskazuje muzykę. I trudno jest się temu dziwić, bowiem czy istnieje na świecie ktoś, kto nie lubiłby słuchać piosenek, nie potrafiłby zanucić choć jednej melodii lub też nie podziwiłaby choć jednego wykonawcy? Zaryzykujemy i stwierdzimy, że nie. 

A skoro wszyscy muzykę kochamy, zrozumiały jest także fakt, że co chwilę powstaje wiele nowych utworów, a na mniejszych i większych scenach pojawia się coraz więcej artystów. Czy w dzisiejszym świecie można być zatem jeszcze na bieżąco ze wszystkimi nowinkami z muzycznego świata? Odpowiedź brzmi TAK!

A wszystko to możliwe za sprawą platformy dla miłośników dobrych dźwięków i nowoczesnego stylu życia, czyli electronicbeats.pl. Czym konkretnie jest ten projekt?  

Electronic Beats to stworzona przez Deutsche Telekom międzynarodowa platforma lifestylowa, gromadząca wokół siebie młodych i otwartych ludzi. Jej użytkownicy mogą znaleźć na niej wywiady z artystami, relacje z wydarzeń, a także internetową telewizję Electronic Beats TV, dostępną całą dobę. Ponadto Electronic Beats to także EB radio i liczne płytowe edycje specjalne, na których możemy posłuchać takich gwiazd jak: Boy George, Roisin Murphy, Disclosure czy David Gahan.

Warto także dodać, że dzięki tej platformie i marce T-Mobile będzie można obejrzeć streamingi z koncertów i festiwali, na których pojawią się  sceny T-Mobile Electronic Beats, czyli Audioriver, OFF i Up To Date. A gdyby tego było mało, dzięki nieprzerwanej emisji w telewizji internetowej Electronic Beats TV, specjalnie wyselekcjonowana muzyka będzie dostępna zawsze i w dowolnym momencie dla każdego.

Jednakże obecność T-Mobile Electronic Beats to nie tylko dedykowane sceny. Na co więc jeszcze mogą liczyć uczestnicy festiwali? Strefa chillout, gdzie będzie można odpocząć w dedykowanej przestrzeni, naładować telefon czy porozmawiać z bliskimi w wyciszonym miejscu. Dodatkowo na bawiących się na festiwalach czekają też konkursy, gadżety oraz specjalne aktywacje.

A jeśli już dziś chcecie dołączyć do tej społeczności, odwiedźcie Studio T-Mobile Electronic Beats w Złotych Tarasach, gdzie możecie wziąć udział w specjalnych akcjach i aktywacjach realizowanych wspólnie z 4Fun TV – skupionych wokół muzyki, sztuki miejskiej i mody, a także zdobyć atrakcyjne nagrody. W wakacje Studio pojawi się na Bulwarach Wiślanych.

Marka Electronic Beats obecna jest również w radiu Eska i Eska TV, a także w 4Fun TV, w programie 4Fun Fit & Dance.

Jesteście aktywnymi i otwartymi ludźmi, którzy chcą wiedzieć więcej i dzielić się swoimi muzycznymi odczuciami? Jeśli tak, nie zwlekajcie i już dziś odwiedźcie electronicbeats.pl!

Zobaczcie także relację z imprezy T-Mobile Electronic Beats!


Artykuł powstał przy udziale T-Mobile 


Dodał(a): Joanna Andrzejewska , Czwartek 28.04.2016 (aktualizacja: 2016-04-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×