Wiemy co Marcin Tyszka sądzi o Margaret

Fotograf jest pod dużym wrażeniem Margaret. Sprawdźcie dlaczego!

Wiemy co Marcin Tyszka sądzi o Margaret

Wiemy co Marcin Tyszka sądzi o Margaret


Marcin Tyszka jest zdania, że Margaret osiągnęła duży sukces i jeżeli tylko dobrze wykorzysta swój talent, ma szanse na światową karierę. 

Margaret jest dla mnie odkryciem tego sezonu. Trzymam kciuki, bo to jest dziewczyna, która ma szansę zrobić międzynarodową karierę i to jest fantastyczne. Tak naprawdę powiedział mi o niej Dawid Woliński, ponieważ on ją uwielbia. Wszedłem w nocy na YouTube, zacząłem przesłuchiwać jej piosenki i stwierdziłem, że to rzeczywiście wpada w ucho - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Marcin Tyszka, fotograf.

Warto wiedzieć, że wokalistka zadebiutowała zaledwie 2 lata temu singlem Thank You Very Much. Fragment piosenki został wykorzystany w ramówce Polsatu, a także w niemieckiej telewizji Pro7. Ten kawałek był hitem listy przebojów, grały go zachodnie stacje radiowe i kluby na całym świecie.

Byłem w zeszłym roku w sylwestra ze znajomymi w Bangkoku i nagle po północy grają Margaret. W ogóle nie wiedziałem, któż to jest, myślałem, że to jakaś zachodnia wokalistka, ale ktoś mówi: „Ty, Polka”. Więc wszyscy po prostu tańczą, super, trzymam kciuki. Tak naprawdę ona osiągnęła to, czego nie udało się nawet Edycie Górniak – mówi Marcin Tyszka.

Na swoim profilu na Facebooku Marcin Tyszka napisał: Jestem pod wielkim wrażeniem tego, co robi Margaret. W zalewie drętwej polskiej muzyki w końcu jest ktoś lekki, zabawny, zadziorny i zachodni. Jeśli tylko Margaret nie zwariuje... to będzie ością w gardle największych polskich diw (jeżeli już nie jest). Wszystko, co zaśpiewa, jest hitem.

Zobaczcie, co jeszcze znany fotograf mówi o Margaret:Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl/ Newseria
Foto: YouTube/ KAPiF

Newseria Lifestyle CMYK-01.jpg


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 19.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×