Wilgotne miejsca

"Wilgotne miejsce", najnowszy film to adaptacja bestsellerowej książki "Modlitwy waginy". Czy warto wybrać się do kina w calach badawczo-modlitewnych?

Wilgotne miejsca

Wilgotne miejsca

Do czynienia mamy z kolejnym kontrowersyjnym obrazkiem XXI wieku, który ma na celu rozprawienie się z kobieca seksualnością i intymnością. "Wilgotne miejsca" w reżyserii Davida Wnendta to inteligentna adaptacja głośnej książki "Modlitwy waginy", która w 2008 roku zdobyła pozycję bestselleru, przetłumaczona została na 27 języków i opublikowana w 28 krajach.

Tematyka tabu jest tutaj podejmowana bez najmniejszego zażenowania i krępacji, paradoksalnie "pępkiem świata" w tej historii stanie się wilgotne miejsce Helen Memel (Carli Juri), która wyruszy na szerokie wody własnej seksualności, oddając się odważnym eksperymentom i realizując swoje kobiece fantazje. W ten sposób bohaterka radzi sobie z ciążącym na niej piętnem rozpadu rodziny. Poczynania bohaterki w sferze seksualnej można uznać za ekstrawaganckie lub dziwaczne, to zależy czy np. "ekomasturbacja", dokonywana za pomocą warzyw jest dla Was normą czy raczej wykracza poza jej ramy. To tylko jeden z dylematów, przed którym będziecie musieli stanąć porywając się na ten obraz.

Na ekranie zobaczymy historię młodej kobiety łamiącej tabu, swobodnie mówiącej o swoim niekonwencjonalnym podejściu do spraw intymnych. Jest szansa, że kilka razy wybałuszycie w kinie oczy, na Waszym czole pojawi się niepohamowany grymas lub uśmiechniecie się w akcie absolutnego zrozumienia i utożsamienia.

Warto sprawdzić próg własnej pruderii w kinie... premiera już 6 czerwca!

"Wilgotne miejsce" to zdobywca nagrody publiczności oraz wyróżnienia specjalnego dla Carli Juri na 7. EDYCJI FESTIWALU OFF PLUS CAMERA!

Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna filmu "Wilgotne miejsce!
Źródło: MilionKobiet.pl.
Foto: YouTube/Mat. prasowe


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Piątek 30.05.2014 (aktualizacja: 2014-05-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×