Wirujący animowany tort hitem internetu! - Sami zobaczcie dlaczego

Od kilku dni ten tort jest hitem sieci. Dlaczego? Zobaczcie sami, a zrozumiecie.

wirujący tort.jpg

screen: YouTube/Alexandre DUBOSC

 

Sztuką może być wszystko. Od malarstwa, rzeźby, przez niezwykły ciekawy film, sztukę, aż po finezyjnie podane danie. Kuchnia, która nie tylko smakuje, ale także niezwykle wygląda staje się coraz bardziej popularna. 

Ciekawie podane smaczne desery, czy niezwykłe torty, które wszystkim zapadają w pamięć są z pewnością tym, co każdy chciałby mieć na swojej imprezie. Choć nie zawsze nas na to stać, to przynajmniej możemy pooglądać ciekawe inspiracje. 

 

W internecie ciekawe treści rozprzestrzeniają się błyskawicznie. Jeśli coś spodoba się internautom nagle pojawia się wszędzie. Tak było i w tym przypadku. Tu jednak nie ma się czemu dziwić. Tort, który ostatnio jest gwiazdą w sieci zdecydowanie zasłużył na to miano.

Zobacz też: ZOBACZCIE ZABAWNE REAKCJE DZIECI NA POTRAWY Z RÓŻNYCH ZAKĄTKÓW ŚWIATA 

Oprócz tego, że wygląda naprawdę pysznie, jego oglądanie dostarcza także zupełnie innych ciekawych bodźców. Prosta, aczkolwiek zabawna historyjka opowiedziana na torcie, a także delikatne efekty dźwiękowe sprawiają, że oglądanie kręcącego się tortu jest naprawdę ciekawe.

To smaczne ciasto, to nie jedyne dzieło, którym może się pochwalić Alexandre DUBOSC. Na jego kanale możemy zobaczyć także inne tortowe opowieści, ale nie tylko. To co tworzy jest naprawdę ciekawe i zdecydowanie zasługuje na miano sztuki.

Zobaczcie sami piękny wirujący tort! 


Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: YouTube


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Środa 21.10.2015 (aktualizacja: 2015-10-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×