Wizyta księcia Williama i księżnej Kate w Polsce: wiemy, jakie dostaną prezenty!

Sprawdź, czym strona polska obdaruje gości z Wielkiej Brytanii!

kateandwilliphotos327153.jpg

Już w poniedziałek, gośćmi naszej pary prezydenckiej będą książę i księżna Cambridge. Książęca para z Wielkiej Brytanii zabawi w Polsce dwa dni i odwiedzi dwa polskie miasta - Warszawę i Gdańsk.

Co wiemy na temat wizyty pary w Polsce? Znamy dokładny plan wizyty i wiemy, gdzie będzie można zobaczyć Williama i Kate. Zobacz: Co księżna Kate będzie robiła w Polsce?

Przed chwilą pojawiły się również informacje, jakie oficjalne prezenty dostaną od Polaków koronowane głowy z Wielkiej Brytanii. 

Jak donosi trójmiejskie wydanie Gazety Wyborczej, księżnej zostanie wręczona wyjątkowa, bursztynowa kolia wykonana z rzadkiego mlecznego bursztynu, który w naturze występuje bardzo rzadko, oprawiona 14-karatowym złotem. Książę William od strony polskiej otrzyma natomiast spinki do mankietów wykonane ze srebra oraz z wiśniowego bursztynu. Jak tłumaczą twórcy spinek, ten rodzaj bursztynu pasuje do większości męskiej garderoby. 

Za przygotowanie prezentów dla książęcej pary odpowiada firma S&A Jewellery Design, zajmująca się produkcją ekskluzywnej biżuterii z bursztynu. 

Strona polska żywi również nadzieję, że książę William i księżna Catherine będą z prezentów korzystać na co dzień. 


Zobacz, jak wyglądają wcześniejsze, bursztynowe prace firmy S&A:


Zobacz też:

źródło: Gazeta Wyborcza Trójmiasto 

zdjęcia: Instagram.com/s_ajewellerydesign/, Starstock


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Piątek 14.07.2017 (aktualizacja: 2017-07-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×